Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Witam byłam w piątek w biurze i wypełniłam wniosek o przeniesienie numeru do orenga. Dzisiaj dostałam papiery i kartę ale na umowie jest że data przeniesienia to 17.11. rozumiem że dopiero w tedy mogę sobie zmienić kartę i aktywować tak? Dziękuję za pomoc 

 

 

___________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

@Kornj możesz tak zrobić. Obie karty SIM będą działały do dnia przeniesienia, jedna z numerem tymczasowym, druga z numerem głównym. W dniu przeniesienia obecna karta SIM przestanie się logować do sieci, a na kartę SIM Orange zostanie przeniesiony główny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

@Kornj możesz kartę SIM wcześniej uruchomić. Już będzie działała, bo przypisany jest do niej numer tymczasowy. W dniu 17.11 zostanie wyłączony numer tymczasowy, a na karcie SIM zostanie aktywowany numer przenoszony. Najczęściej podmiana odbywa się kilka minut po północy.

Wszelkie ustawienia na karcie SIM, np. blokady premium ustawione teraz będą takie same po 17.11 dla docelowego numeru.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Okej. Czyli tego 17 listopada po północy mogę już przełożyć karty i będzie wszystko działać tak? Wolę poczekać na swój numer telefonu. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Pewnie wieczorem 17.11 numer przeniesiony będzie działać 😉

Jak chcesz mieć 100% pewność że korzystasz z numeru przeniesionego do Orange, nie tymczasowego, to włóż sim kartę do telefonu 18.11. 22 😉

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Dziękuję 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Jakbyś jeszcze miał, jakieś pytanie, to śmiało pytaj 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

@Kornj jeżeli chcesz czekać do daty przeniesienia numeru, to możesz nową kartę SIM Orange włożyć do telefonu dopiero po utracie logowania do sieci obecnej karty SIM. Wtedy masz pewność, że numer został przeniesiony na nową kartę SIM otrzymaną od Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

Mogę zrobić też tak że włożę teraz bo mam dwa miejsca w telefonie na kartę SIM i po prostu w tedy będę miała pewność która już działa że ja na to nie wpadłam wcześniej 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Przeniesienie numeru na karte - kiedy mogę włożyć kartę i aktywować?

@Kornj możesz tak zrobić. Obie karty SIM będą działały do dnia przeniesienia, jedna z numerem tymczasowym, druga z numerem głównym. W dniu przeniesienia obecna karta SIM przestanie się logować do sieci, a na kartę SIM Orange zostanie przeniesiony główny.