Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozmowy oczekujące w orange na kartę


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

rozmowy oczekujące w orange na kartę

kto jest za tym aby orange udostępniło rozmowy oczekujące w orange na kartę ? niestety w tym momencie usługa ta działa tylko w abonamencie. może ktoś z administratorów wypowie się czy jest taka możliwość ?

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2785
  • 6877
  • 180

rozmowy oczekujące w orange na kartę


luk-zac napisał(-a):

kto jest za tym aby orange udostępniło rozmowy oczekujące w orange na kartę ? niestety w tym momencie usługa tadziała tylko w abonamencie


Wątpię, by jakieś głosowanie to zmieniło. Jak coś, to jestem za.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

rozmowy oczekujące w orange na kartę

mam tego świadomość ale może zwróci uwagę załogi jeśli będzie spore zaiteresowanie

Anonim

Nie dotyczy

rozmowy oczekujące w orange na kartę

Ten wątek jest poruszany już od paru lat, Orange w tej kwestii śpi jak moje drzewko pomarańczowe na parapecie - niby jest zielone a nie owocuje od 3 lat 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

rozmowy oczekujące w orange na kartę

Usługa na dziś ma marginalne zastosowanie przy wielu innych opcjach... więc nie liczę na jej wprowadzenie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

rozmowy oczekujące w orange na kartę

@luk-zac, fajnie, że do nas dołączyłeś i dzięki za sugestię.

 

Właśnie rozmawiałem z zespołem opiekującym się u nas ofertami na kartę i choć rozumiem, że część użytkowników chciałaby korzystać z połączenia oczekującego to w skali wszystkich osób korzystających z ofert na kartę - zainteresowanie tą usługą jest niewielkie, a wdrożenie takiej funkcji - niestety kosztowne i dlatego na chwilę obecną nie planujemy jej udostępnienia w ofertach na kartę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

rozmowy oczekujące w orange na kartę

To bzdura tłumaczyć że nie ma tylu chętnych i usługa się nie opłaci. Jak sama nazwa mówi usługa. Proszę określić jej koszt i udostępnić. Dalej tak duży gracz powinien inaczej analizować i dostrzegać potrzeby klienta. Mam teścia osoba niepełnosprawna. W sytuacjach szczególnej potrzeby kiedy byliśmy w VIRGIN dzwoniąc widziałem że to on i że coś się dzieje. Nie potrafi napisać sms bo ma niedowlad jednej strony. Wybiera do mnie numer ale nie wiem że dzwoni gdy rozmawiam z inną osobą. Może tak duży gracz ja Wy piknie się Gd, je trzeba i dostrzeże że są takie osoby i przypadki dla których warto wyjść ze skorupy i spełniać oczekiwania tych klientów. Dodam że 3 tygodnie temu przeniosłem 7 numerów do Was ale tak szybko jak to zrobiłem wrócę do VIRGIN bo tam dbają o niepełnosprawnych i tych którzy mają nagła potrzebę. Życzę powodzenia w zdobywaniu klientów. Kiedyś byłem w Orange doszedłem. Dziś myślałem że to firma perfekcyjna ślę w takich przypadkach jak ten zasłania się kosztami... SUPER

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

rozmowy oczekujące w orange na kartę

@Valdi_7, proszę rozważ także przeniesienie numeru do oferty na abonament, w której nie tylko dostępna jest usługa połączeń oczekujących, ale także nie trzeba się martwić o środki na koncie w sytuacji awaryjnej.
Jeśli w opisywanym przez Ciebie przypadku przejście na abonament jest z jakichś przyczyn niemożliwe, a połączenia oczekujące są niezbędne to rzeczywiście pozostaje przeniesienie numeru do innej sieci.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

rozmowy oczekujące w orange na kartę

Ja również chętnie skorzystałbym z takiej usługi, szkoda że jej nie ma w Orange, ale......obecnie korzystam z abonamentu, a prepaidy sobie czuwają 🙂