Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem


pablo_ck napisał(-a):

@Piotrekk85 @iwika_3 o proszę jeszcze jakaś miłość zakwitnie 😜 heh 🙂 Ale teraz tak na poważnie, fajnie że sobie pomagacie, ale może lepiej pewne rzeczy wrzucić w wiadomości priv, by później nikt nic nie mówil 😜


@Anonim Nie to, żebym się pchał na afisz, ale czy przypadkiem nie chodziło Ci o moją "ofertę" przypisania? Przecież nikt, tu na forum, nic publicznie nie ujawnił, ani numeru, ani innych "wrażliwych" danych... nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem

@Misiek62 nie szukam, pomagajcie sobie, ale takie rzeczy piszcie na przyszłość w wiadomościach prywatnych, to taka moja mała delikatna sugestia. Pomagajmy sobie w mądry i rozsądny sposób 🙂 Ja bym chyba nie zaryzykowal zarejestrować na siebie numeru osobie której nie znam, ale żyjemy w wolnym kraju. Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem

@Piotrekk85 przepraszam za pomyłkę, heh 😜


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem


iwika_3 napisał(-a):

no tak, rzeczywiście. Dzięki za pomoc! Swoją drogą wygląda na to, że nie tak łatwo znaleźć kogoś z abonamentem w orange na siebie! 😕


Wystarczy zwykły, zarejestrowany numer na kartę 🙂 Ale uwaga - numer, który został dorejestrowany za pomocą SMS-u, nie może dorejestrować innych. Dostanie taką samą odpowiedź, jak w wypadku biznesu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 nie szukam, pomagajcie sobie, ale takie rzeczy piszcie na przyszłość w wiadomościach prywatnych, to taka moja mała delikatna sugestia. Pomagajmy sobie w mądry i rozsądny sposób 🙂 Ja bym chyba nie zaryzykowal zarejestrować na siebie numeru osobie której nie znam, ale żyjemy w wolnym kraju. Pozdrawiam 🙂


@Anonim chyba nie potraktowałeś tej deklaracji , że mogę zarejestrować, całkiem serio...

Anonim

Nie dotyczy

rejestracja numerów na kartę przez inny numer z abonamentem

@Misiek62 przez chwilę pomyślałem że jesteś "samobójcą" 😜 Ale teraz już wiem że jednak nie dasz się wpędzić w maliny 🙂 Pozdrawiam 🙂