Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie ważności konta

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

przedłużenie ważności konta

Witam, Podpisałem umowę z Orange - zetafon na 3 lata- chciałbym od razu doładować telefon na te 3 lata czyli np. 12 doładowań za 50 pln - jak to wykonać?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

przedłużenie ważności konta

@wscieklaewka, prostujemy, a nie usuwamy Emotikon: Szczęśliwy Może miałaś Zetafon bez zobowiązania  Emotikon: Szczęśliwy Tutaj doładowanie za za 100 zł daje 100 dni ważności konta w przypadku nowej taryfy Orange YES. W starszych taryfach POP itp było lepiej.

 

@Pytacz,

 

Zapis z Regulaminu Zetafon bez zobowiązania:

 

"Abonent zawierając Umowę, zobowiązuje się, przez czas i na zasadach określonych w Umowie, do ciągłego utrzymywania karty SIM w Okresie aktywnym..."

 

Zapis z Regulaminu Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem:

 

"Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym."

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

przedłużenie ważności konta

Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem

 

Zobowiązujesz się do wykonania doładowań na określoną sumę w ciągu miesięcznego okresu rozliczeniowego przez okres zastrzeżony 36 miesięcy. Nie ma sensu doładować do przodu.

 

Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym.

 

Zetafona bez zobowiązania

 

Utrzymujesz aktywne konto na połączenia wychodzące (tzw. okres - X) - zależy to od nominału doładowania i planu taryfowego.

 

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

przedłużenie ważności konta

ok wielkie dzięki, ale swoją drogą to dziwne - na logikę przedłużenie ważności konta powinno następować od daty zakończenia obowiązywania poprzedniej ważności konta. Wynikało by z tego, że obecny system jest niekorzystny dla klientów.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

przedłużenie ważności konta


@Pytacznapisał(-a)

Witam, Podpisałem umowę z Orange - zetafon na 3 lata- chciałbym od razu doładować telefon na te 3 lata czyli np. 12 doładowań za 50 pln - jak to wykonać?


@Pytacz

Możesz sobie codziennie doładować po 50, 100 lub 200 zł , aż skumuluje ci się kwota twojego zobowiązania. Nie wiem jak jest teraz ale dawno temu miałam również zetafon i też wpłacałam częściej i więcej pieniążków by mieć spokojną głowę 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

przedłużenie ważności konta

To nie MIX. W Zetafonie nigdy tak nie było @wscieklaewka. Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym w przypadku Zetafona z miesięcznym zobowiązaniem. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

przedłużenie ważności konta


@Ronnapisał(-a)

To nie MIX. W Zetafonie nigdy tak nie było @wscieklaewka. Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym w przypadku Zetafona z miesięcznym zobowiązaniem. 


@Ron

Nie byłam wtedy w MIX tylko w Zetafonie, i wpłacałam częściej - być może pozmieniały się przepisy. Spłaciłam zobowiązanie ale nie znaczy że skończyła mi się umowa ( była na bodajże 24 miesiące ) Na prawdę już nie pamiętam, lecz jeśli uważasz że wprowadzam @Pytacz w błąd to proszę o usunięcie mojego postu.

Dziękuję.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

przedłużenie ważności konta

ok są na to jakieś zapisy w regulaminach Orange - zetafon?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

przedłużenie ważności konta

@wscieklaewka, prostujemy, a nie usuwamy Emotikon: Szczęśliwy Może miałaś Zetafon bez zobowiązania  Emotikon: Szczęśliwy Tutaj doładowanie za za 100 zł daje 100 dni ważności konta w przypadku nowej taryfy Orange YES. W starszych taryfach POP itp było lepiej.

 

@Pytacz,

 

Zapis z Regulaminu Zetafon bez zobowiązania:

 

"Abonent zawierając Umowę, zobowiązuje się, przez czas i na zasadach określonych w Umowie, do ciągłego utrzymywania karty SIM w Okresie aktywnym..."

 

Zapis z Regulaminu Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem:

 

"Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym."

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

przedłużenie ważności konta


@Ronnapisał(-a)

@wscieklaewka, prostujemy, a nie usuwamy Emotikon: Szczęśliwy Może miałaś Zetafon bez zobowiązania  Emotikon: Szczęśliwy Tutaj doładowanie za za 100 zł daje 100 dni ważności konta w przypadku nowej taryfy Orange YES. W starszych taryfach POP itp było lepiej.

 

@Pytacz,

 

Zapis z Regulaminu Zetafon bez zobowiązania:

 

"Abonent zawierając Umowę, zobowiązuje się, przez czas i na zasadach określonych w Umowie, do ciągłego utrzymywania karty SIM w Okresie aktywnym..."

 

Zapis z Regulaminu Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem:

 

"Doładowania kwotą powyżej miesięcznego zobowiązania nie zostaną zaliczone na poczet doładowań w przyszłym okresie rozliczeniowym."

 

 


Ok @Ron 🙂 i tak nic nie rozumiem co " protestujemy " ale

ja rzeczywiście miałam  ten zapis " bez zobowiązania " - tak mi się wydaje.

@Pytacz

sorry ale @Ron ma rację bo Ty masz ze zobowiązaniem czyli musisz trwać do końca umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

przedłużenie ważności konta

Najważniejszy jest zapis o aktywności numeru w sieci w okresie tzw. pasywnym (na odbieranie połączeń) - tym się to znacząco róży od mixów w innych sieciach. Czy to to korzystne, czy nie - o gustach się nie dyskutuje. Bo operator też czasem doładujesz się więcej niż musisz przez długość umowy. W innych sieciach np. doładowania poniżej lub powyżej kwoty "kontraktowej" też nie są liczone.