Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiet za 9 zl w roamingu pobiera pieniądze


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

pakiet za 9 zl w roamingu pobiera pieniądze

Jestem obecnie w Londynie.Msm wykupiony pakiet za 9 zl bez limitu na miesiac tylko do orange.Pierwsze dni dzwonilam na numery orange i nie pobierslo mi pieniedzy z konta az tu nagle zaczelo pobierac.Dzwonilam do orange i dopiero za 3 razem powiedziano mi ze majac ten pakiet nie moge dzwonic do Polski na orange za darmo w ramach pakietu!!!A reklamy mowia i napisane jest na stronie orange ze msjac pakiety nie beda naliczane rozmowy!!!!


image.png
6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Niestety zgodnie z informacją powyżej, Pakiety i usługi dot. minut, SMS lub MMS tylko do Orange - nie są dostępne w roamingu. 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Vidabliu1973: możesz zawsze złożyć reklamację opłat powołując się na błędne reklamy. A niestety ich jest pełno na stronach Orange. A cennik jest dosyć precyzyjny i nieco odmienny. Bo w załączniku chodziło o pakiety poza sieć Orange.
Nie daję gwarancji na pozytywne rozpatrzenie reklamacji, ale każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, więc może się uda.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku


Vidabliu1973 napisał(-a):
Jestem obecnie w Londynie.Msm wykupiony pakiet za 9 zl bez limitu na miesiac tylko do orange.Pierwsze dni dzwonilam na numery orange i nie pobierslo mi pieniedzy z konta az tu nagle zaczelo pobierac.Dzwonilam do orange i dopiero za 3 razem powiedziano mi ze majac ten pakiet nie moge dzwonic do Polski na orange za darmo w ramach pakietu!!!A reklamy mowia i napisane jest na stronie orange ze msjac pakiety nie beda naliczane rozmowy!!!!

Działają pakiety, które obowiązują przynajmniej do wszystkich sieci komórkowych. Pakiety wewnątrzsieciowe nie działają za granicą.

 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

Dziekuje za pomoc.Rozmowa byla przeprowadzona z czterema konsultantami i nikt nie potrafil mi tego wyjasnic.Reklama orange odnosnie pakietow w roamingu jest błędna!Nie jest dokladnie sprecyzowana.Prosilam konsultanta o wyslanie na moj email regulaminu roamingu, nie doczekalam sie.Dziekuje za pomoc.

                                                                             Violetta


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

@Vidabliu1973, przesyłam Cennik pkt. 7.

 

Emotikon: Szczęśliwy

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7742
  • 80

Nowe stawki w roamingu w Orange od 15 czerwca 2017 roku

cześć @Vidabliu1973 🙂

Zachęcam Cię do oznaczenia odpowiedzi najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy

 

Pozdrawiam,

Rafał