Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer bez limitu

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

numer bez limitu

Witam. Jestem w Orange POP. Od dłuższego czasu korzystam z usługi numer bez limitu. Dziś po wykonaniu rozmowy z darmowym numerem dostałam powiadomienie o kosztach, natomiast gdy loguje się na stronie wyświetla mi się, że usługa jest aktywowana, zatem żadna opłata nie powinna być naliczona. Jednak pieniądze zostały pobrane. Co w takim razie mogę zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

numer bez limitu


absurdalna6 napisał(-a):

Witam. Jestem w Orange POP. Od dłuższego czasu korzystam z usługi numer bez limitu. Dziś po wykonaniu rozmowy z darmowym numerem dostałam powiadomienie o kosztach, natomiast gdy loguje się na stronie wyświetla mi się, że usługa jest aktywowana, zatem żadna opłata nie powinna być naliczona. Jednak pieniądze zostały pobrane. Co w takim razie mogę zrobić?


Złożyć reklamację w BOK, np. dzwoniąc za darmo z aplikacji Mój Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

numer bez limitu


absurdalna6 napisał(-a):

Witam. Jestem w Orange POP. Od dłuższego czasu korzystam z usługi numer bez limitu. Dziś po wykonaniu rozmowy z darmowym numerem dostałam powiadomienie o kosztach, natomiast gdy loguje się na stronie wyświetla mi się, że usługa jest aktywowana, zatem żadna opłata nie powinna być naliczona. Jednak pieniądze zostały pobrane. Co w takim razie mogę zrobić?


Złożyć reklamację w BOK, np. dzwoniąc za darmo z aplikacji Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

numer bez limitu

A masz informacje, że wybrany numer zmieniał operatora?

Warto skontaktować się z BOK i tam złożyć reklamację co do zwrotu opłat i przekazania zgłoszenia do działu technicznego w celu naprawy. Możesz wysłać zgłoszenie przez mój Orange/obsługa/zgłoś sprawę lub przez czat http://orange.pl/kontakt

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

numer bez limitu

Dowiedziałam się właśnie, że numer, na który dzwoniłam za darmo przeszedł z karty na abonament. Czy to mogło mieć znaczenie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

numer bez limitu


absurdalna6 napisał(-a):

Dowiedziałam się właśnie, że numer, na który dzwoniłam za darmo przeszedł z karty na abonament. Czy to mogło mieć znaczenie?


Dla Ciebie nie powinno, składaj reklamację.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

numer bez limitu

Dziękuję, tak też zrobię. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

numer bez limitu

Skontaktowałam się z BOK. Sprawa rozwiązana. Pieniążki zwrócone 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

numer bez limitu


absurdalna6 napisał(-a):

Skontaktowałam się z BOK. Sprawa rozwiązana. Pieniążki zwrócone 🙂


I tak miało być 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10882
  • 150

numer bez limitu

@absurdalna6
chciałbym Cię jeszcze zachęcić do oznaczenia wpisu przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem najbardziej na to zasługuje. To powinno także innym ułatwić w przyszłości dotarcie do potrzebnych informacji Bardzo szczęśliwy kot.