Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan Multi II Max


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart Plan Multi II Max

Witam,

 

szukam kogoś kto ma również podpisaną umowę Smart Plan Multi II Max i otrzymał po 12 miesiącach nowy telefon.

 

 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Smart Plan Multi II Max

Będzie ciężko. Telefony (a właściwie ich ceny) po 12 miesiącach nie są rewelacją. I trzeba strzelić się w odpowiednie okienko czasowe.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart Plan Multi II Max

własnie chodzi o to że mija mi 2 rok tej umowy a orange za każdym razem twierdzi że nie wie o co chodzi z tym telefonem. Kończy mi się teraz umowa po 2 latach a oni dzwonią z nową propzycją ja ich informuje że gdzie porpozycja odnośnie telefonu. To ucinają rozmowę że oni nie wiedzą o co chodzi.

Nic to tej pory mi nie zaproponowali. Abonament płacą bardzo wysoki i zero korzyści.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Smart Plan Multi II Max

Ale propozycja obowiązywała po 12 miesiącach ale tylko przez 3 miesiące. Po czasie za późno na skorzystanie niestety.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart Plan Multi II Max

wg umowy jest tak że po każdym zakończonym 12 miesięcznym okresie rozliczeniowym. Więc teraz kończy mi się 2 - 12 miesięczny okres rozliczeniowy.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart Plan Multi II Max

a jeszcze jedno byłam w salonie orange powiedzieli żeby reklamować umowę.

Napisałam reklamcję i teraz czekam na opowiedź,.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Smart Plan Multi II Max

Wątpię by coś dostał. Regulamin przewidywał uprawnienie do zakupu po 12 miesiącach przez 3 miesiące w zamian za przedłużenie na 12 miesięcy. Jak nie masz telefonu, masz krótszą umowę.