Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free na kartę


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Free na kartę

Witam.

Kilka tygodni temu kupiłam kartę Orange Free za 5 złotych.

W salonie powiedziano mi ze karta powinna być aktywna w ciągu kilku godzin. Niestety nie była. Zadzwoniłam na drugi dzień na infolinie (płatną 2zł za minutę), konsultant powiedział mi ze karta może być aktywowana w przeciągu 24 godzin, po upływie  24 godzin , kiedy karta dalej nie była aktywna, zadzwoniłam ponownie, konsultant powiedział ze czas aktywacji może wynieść 48 godzin.. Po 4 dniach gdy karta nadal nie była aktywna udałam sie do salonu w którym kupiłam kartę, pani sporzadziła druk, który podpisałam, pani powiedziała ze prześle pismo i karta bedzie uruchomiona maksymalnie do dnia następnego.

Od tego czasu mineło kilka tygodni a karta dalej jest nieaktywna. Telefon nie ma sim locka, działają na nim wszystkie karty, z Orange też, ale ten konkretny numer nie został do dnia dzisiejszego aktywowany.

Czy mam udac się z ta sprawą do UOKiK żeby rozwiązali tę sprawe, skoro ORANGE nie potrafi?

Czy w związku z tym że zapłaciłam za karte i podałam swoje dane osobowe nalezy mi sie zadośćuczynienie? Czy moge zlożyć reklamację, czy 5 złotych to za mało i w balona robicie tak innych?

 

P72200871.jpg

 


P7220087.JPG
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free na kartę

Reklamację możesz złożyć zawsze. To nie oznacza, że zawsze będzie pozytywna. Każda sprawa oceniana jest indywidualnie. Nie musisz dzwonić na infolinię tak wysoko płatną, numer 510100100 jest płatny max 29 gr za min.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Free na kartę

Dziękuje za odpowiedź.

Kupiłam najtańszy zestaw startowy w kazdej sieci, poniewaz w mojej miejscowości jest problem z internetem, myślałam ze sprawdze mobilny, sąsiad chwali Orange ze względu na dobry sygnał LTE, niestety posiadałam słaby modem, który działa tylko w 3g+, no i sygnał np. t-mobile to tragedia, z Play nie jest lepiej, pomyślałam ze skoro u sąsiada działa dobrze orange to sprawdze najpierw zanim podpiszę umowe, no ale w takiej sytuacji to o podpisaniu umowy z Orange mowy nie ma.

Mam pożyczony modem  LTE i t-mobile na nim działa wyśmienicie, nawet filmy w hd mogę oglądac.

Szkoda ze Orange nie zalezy na klientach.