Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

niedochodzace sms tylko od orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

niedochodzace sms tylko od orange

witam, nie wiem czy dobrze trafilam ale od jakiegos czasu mam duzy problem. co kilka dni przestaja dochodzic do mnie sms ale tylko od numerow z orange. moje wiadomosci dochodza ale ja sama nie dostaje zadnych. po kilku lub kilkunastu godzinach nagle dostaje wszystkie. czasami trwa to az 24 godziny. w czym moze byc rzecz? jest to numer na karte i kiedys nie mialam takich problemow. nie dziala wyciagniecie karty ani wylaczenie i wlaczenie telefonu.. jest to bardzo uciazliwe bo zawsze zdarza sie to w jakims waznym momencie.

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

niedochodzace sms tylko od orange

A masz możliwość zrobienia testu krzyżowego i przełożenia na kilka godzin karty sim do innego aparatu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

niedochodzace sms tylko od orange

no wlasciwie to niezbyt, poniewaz moj telefon jest w naprawie a teraz mam zastepczy.. a najlepsze jest to ze jak ktos chce to normalnie moze sie do mnie dodzwonic a ja nie moge nic.. oprocz innych sieci chociaz wtedy tez nie dostaje raportow doreczenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

niedochodzace sms tylko od orange

Bo ciężko jest szukać po omacku czy problem jest po stronie aparatu telefonicznego, czy po stronie karty sim.

Jeśli chciałabyś weryfikacji po stronie operatora, zbierz 3 przykłady nie starsze niż 24h i wyślij zgłoszenie przez mój Orange/zgłoś sprawę lub infolinię działu technicznego 510100100.

Może być też konieczna wymiana sim, ale na życzenie jest płatna 25 zł, a bez testu krzyżowego może być problem by wymienić za free.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

niedochodzace sms tylko od orange

poprzedni raz byl w poniedzialek okolo 22 i wlasciwie dopiero nad ranem dostalam wszystkie wiadomosci. no i dzis 2 godziny temu zauwazylam ze nie dostaje wiadomosci i do tej pory nie mam nic.. takze to zdarza sie w roznych sytuacjach. a mam teraz mikro sim i nie posiadam aktualnie telefonu zeby wlozyc przycieta karte.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

niedochodzace sms tylko od orange

A sama przycinałas kartę?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

niedochodzace sms tylko od orange

nie, kupilam taka ktora samemu mozna wylamac 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

niedochodzace sms tylko od orange

To zostaje kontakt z bok lub wymiana sim jak pisałem wcześniej.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

niedochodzace sms tylko od orange


andzeelina napisał(-a):

poprzedni raz byl w poniedzialek okolo 22 i wlasciwie dopiero nad ranem dostalam wszystkie wiadomosci. no i dzis 2 godziny temu zauwazylam ze nie dostaje wiadomosci i do tej pory nie mam nic.. takze to zdarza sie w roznych sytuacjach. a mam teraz mikro sim i nie posiadam aktualnie telefonu zeby wlozyc przycieta karte.


@andzeelina  żeby włożyć mniejszą kartę do gniazda dla dużej trzeba użyć adaptera... 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

niedochodzace sms tylko od orange

gdybym posiadala takowy to na pewno bym sprobowala 🙂