Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam Taryfę Orange Yes i nie mogę zmienić


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Mam Taryfę Orange Yes i nie mogę zmienić

Witam, Dzień-Dobry.

Otóż mam problem więc któtko i zwięzle 

Chciałam kupić Pakiet - http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004165554,article.html 

pakiet 120 minut do wszystkich i nie mogę zmienić na jakąkolwiek taryfę przychodzi taki sms ""Przepraszamy, ale migracja na wskazany plan taryfowy jest niedozwolona. Szczegóły na www.orange.pl"" Mogłabym wiedzieć dlaczego i czy mogę zmienić? Ogólnie chciałabym akurat ten pakiet chyba że jest jakiś podobny pakiet w mojej taryfie za podobną cenę w orange yes. Bardzo byłabym wdzięczna za chęci pomocy z góry dziękuję. Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Mam Taryfę Orange Yes i nie mogę zmienić

Obecnie dostępne są wyłącznie plany taryfowe Orange Yes oraz  Orange Free na kartę - pozostałe plany taryfowe są archiwalne - nie da się na nie zmienić taryfy.

W żadnej z tych taryf, nie ma dostępnego wspomnianego pakietu.

 

Możesz rozważyć zakup pakietu:

Oba pakiety są dostępne w obu dostępnych planach taryfowych.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Mam Taryfę Orange Yes i nie mogę zmienić

Czekamy @Jarek na jakąś nową ofertę w segmencie prepaid. Te co zostały są spoko, ale......wydaje mi się że Orange nad czymś pracuje, ale......poczekajmy. Fajnie że uporządkowaliście taryfy w swoich ofertach przedpłacanych, ale......moim zdaniem brakuje czegoś ekstra, wiem wiem OFnK jest super, ale....coś jeszcze by się superEkstra przydało, np Super POP na kartę SPnK 🙂