Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

możliwość odbierania połączeń

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

możliwość odbierania połączeń

Witam,

włączyłam usługę KWR i mam ważne konto na rok (mogę dzwonić) ale mogę odbierać połączenia tylko do jutra. Proszę o pomoc w jaki sposób mogę przedłużyć ważność przycodzących połączeń? Tylko doładowaniem czy istnieje jakiś inny sposób?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

możliwość odbierania połączeń


Lena napisał(-a):

Witam,

włączyłam usługę KWR i mam ważne konto na rok (mogę dzwonić) ale mogę odbierać połączenia tylko do jutra. Proszę o pomoc w jaki sposób mogę przedłużyć ważność przycodzących połączeń? Tylko doładowaniem czy istnieje jakiś inny sposób?


Sprawdź kodem *124*#. Na stronie dane są odświeżane z opóźnieniem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

możliwość odbierania połączeń


Lena napisał(-a):

Witam,

włączyłam usługę KWR i mam ważne konto na rok (mogę dzwonić) ale mogę odbierać połączenia tylko do jutra. Proszę o pomoc w jaki sposób mogę przedłużyć ważność przycodzących połączeń? Tylko doładowaniem czy istnieje jakiś inny sposób?


Sprawdź kodem *124*#. Na stronie dane są odświeżane z opóźnieniem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

możliwość odbierania połączeń

wskazane, że środki ważne 366 dni. Czy to oznacza, że mam możliwość połączeń przychodzączych i wychodzących też na 366 dni?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

możliwość odbierania połączeń


Lena napisał(-a):

wskazane, że środki ważne 366 dni. Czy to oznacza, że mam możliwość połączeń przychodzączych i wychodzących też na 366 dni?


Tak, przychodzących nawet dłużej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

możliwość odbierania połączeń

Dzięki 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

możliwość odbierania połączeń

@Lena Wygląda, że znalazłaś na Nasz Orange informacje których szukałaś. Szczęśliwy mężczyzna Mam w związku z tym prośbę, oznacz najbardziej pomocną odpowiedź, jako rozwiązanie, to pomoże innym członkom społeczność. Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

możliwość odbierania połączeń


Mikołaj napisał(-a):

@Lena Wygląda, że znalazłaś na Nasz Orange informacje których szukałaś. Szczęśliwy mężczyzna Mam w związku z tym prośbę, oznacz najbardziej pomocną odpowiedź, jako rozwiązanie, to pomoże innym członkom społeczność. Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Oznaczyła, jednak po kilku minutach ktoś ukradł 😞


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

możliwość odbierania połączeń

@Katani1, @Lena Poszukamy w takim razie złodzieja i odbierzemy co wasze! Mrugający mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

możliwość odbierania połączeń


Mikołaj napisał(-a):

@Katani1, @Lena Poszukamy w takim razie złodziej i odbierzemy co wasze! Mrugający mężczyzna


Jak coś, to na dowód mam maila, ukarać złoczyńcę 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

możliwość odbierania połączeń

Ja tam tylko dodam:

 

1. Rzeczywiście, w Moim Orange, jest problem z wyświetlaniem daty ważności połączeń przychodzących.

 

2. Datę ważnosci połączeń wychodzących i przychodzących można sprawdzić dzwoniąc pod numer *500, a następnie wybierając opcję sprawdzenia stanu i ważności konta. Połączenie w tej opcji jest bezpłatne.