Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

konto promocyjne


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

konto promocyjne

Dlaczego mam cały czas 0zl
na koncie promocyjnym mimo że doladowywuje konto glowne z banku lub ze sklepu.
16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

konto promocyjne

Cześć.
Jeśli chodziło o doładowania z banku i sklepu, to nie ma stałej promocji, że dostajesz 10% więcej. W sklepach - jest to wybranych.
Doładowania - tylko przez stronę Orange, facebooka Orange czy Orange Finanse (więc nie każdy bank).

Jeśli przy wykonaniu doładowaniu miałaś informację, że taki bonus Ci się należy, wyjaśnij sprawę na BOK np. przez czat http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

konto promocyjne

Pewnie nie jestem wyjątkiem, skoro otrzymuję taki sms:
Twoje konto doładował kwotą 25 zł nr xxx xxx xxx oraz uzyskałeś bonus 20% podstawowego doładowania na konto promocyjne. Stan środków sprawdzisz pod *500.
Taryfa YES doładowana z abonamentu pod nr 8088. Czyli, że można i tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

konto promocyjne

@Anonim: a nie korzystasz z promocji "masz za staż"?
Anonim

Nie dotyczy

konto promocyjne


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: a nie korzystasz z promocji "masz za staż"?

Korzystam. Extra zasilenie otrzymałem za 93 dni korzystania z usługiEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37144
  • 1374

konto promocyjne

A te extra zasilenie to nie chodziło o Skarbonkę? czy też na konto promocyjne?

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

konto promocyjne

@Anonim bonus za 93 dni korzystania otrzymałeś zapewne w ramach usługi Skarbonka a nie Masz za staż.

Anonim

Nie dotyczy

konto promocyjne


RaDo_sny napisał(-a):

@burebusek bonus za 93 dni korzystania otrzymałeś zapewne w ramach usługi Skarbonka a nie Masz za staż.


Chyba pomyliłem coś, bo smsy takiej treści dostaję za każde doładowanie, a to extra tylko raz. Skarbonka jest włączona i konto promocyjne chyba też prawidłowo działa. Dzisiaj np. wykonałem połączenie komórkowe i dostałem smsem powiadomienie o stanie konta promocyjnego, pomniejszonego o kwotę i czas rozmowy. Tylko że taki sms znika po odczycie, natomiast każde doładowania mam zarejestrowane w skrzynce odbiorczej. Konto promocyjne ma krótszy okres niż skarbonka. Sprawdzę jeszcze na stronie z kontem.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

konto promocyjne

@Anonim jest dokładnie tak jak piszesz. Info na temat połączeń z reguły przychodzi poprzez wiadomości Flash, które po odczytaniu znika. Ważność środków na Skarbonce jest równa ważności karty SIM. Natomiast na koncie promocyjnych jest różnie w zależności z jakiego tytułu dostajesz środki.

Anonim

Nie dotyczy

konto promocyjne

@RaDo_sny, sprawdziłem sobie i dobrze, że @Piotrekk85 zapytał czy mam za staż. Właśnie tego nie mam włączonego z racji cyklicznych i regularnych doładowań. Wygląda mi więc na to, że te 20% jest optymalne dla mnie. Mam też włączony numer bezpłatny i w zasadzie na chwilę obecną mi to wystarczy.