Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kod interaktywny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

kod interaktywny

o co chodzi z kodem *100*# ma niby być interaktywny do zarządzania kontem tymczasem ja dostałem tylko komunikat żeby zadzwonić pod *500 lub skorzystać z aplikacji MO... żart? pod *500 też niczego nie można zrobić tylko posłuchać jakiegoś maxa

 

13 ODPOW. 13

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

kod interaktywny

co pisze na temat tego kodu Orange to dla mnie jakiś żart ja napisałem w pierwszym poście co mi się wyświetla (Motorola g6 plus) skoro nie możesz tego sprawdzić na swoim telefonie to trudno...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11712
  • 52

kod interaktywny

@fajera  co ci pokazuje *124*# 😉

U mnie Moto G50 5G stan konta i ważność środków na koncie, więcej ten kod nie pokaże.

Do zarządzania jest aplikacja Mój Orange.

Jak ci kody nie działają, to problem z kontem Mój Orange, zgłoszenie zrobić 😉

*500 jest za darmo, tam też można zarządzać kontem, Max nie przeszkadza 😉

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

kod interaktywny

co Ci pokazuje*100*#

na tym o który pytasz pokazuje to sam co tobie      

napisz co niby trzeba zrobić żeby max zrobił cokolwiek na koncie innego niż podanie stanu i środków

 

 

 

 

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22154
  • 181

kod interaktywny


@fajeranapisał(-a)

co Ci pokazuje*100*#

na tym o który pytasz pokazuje to sam co tobie      

napisz co niby trzeba zrobić żeby max zrobił cokolwiek na koncie innego niż podanie stanu i środków


Trzeba MAXa przekonać, żeby połączył Cię z człowiekiem. Wykaż inwencję, nie jest tak trudno to zrobić. Taniej jest jednak przez czat a jeszcze prościej przez portal MO. W ostateczności apka MO, ale to raczej dla desperatów.

PS. U mnie, we Flex w odpowiedzi na ten kod dostaję komunikat, że w tej taryfie nie mam dostępu do takiej funkcjonalności.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

kod interaktywny

@fajera , nie jestem na bieżąco, jakie taryfy są, ale Ty też jakbyś podał, jaką masz, to Społeczność Ci pomoże.

Zrobiłem ten wykaz z pomocą Google, może on rozjaśni nieco? A propo, dopiero zamierzam przenieść numer na kartę, więc nie byłbym w stanie Ci cokolwiek doradzić. @j131  dobrze Ci radzi😊Kody.jpg


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 49
  • 0

kod interaktywny

pytałem o konkretny kod*100*#

który w Orange jest określony jako interaktywna obsługa konta... nie pytam o inne sposoby obsługi konta 

mam taryfę free z usługą bez limitu mam konto z awarią czyli brakiem dostępu stąd moje pytanie o ten kod, *500 to inna bajka która też nie działa bo konto nie działa

 

 

 

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11712
  • 52

kod interaktywny

Jak konto Mój Orange masz z błędami, to zgłaszaj, mając usługę bez limitu, co chcesz sprawdzać 🤔

Zgłaszaj usterkę Mój Orange poprzez czat,

Tu masz *100*#

Screenshot_20221105-232102.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 100
  • 0

kod interaktywny

poprzez *500 max nie łączy z doradcą, NIESTETY, twoja sugestia odnosi się do przeszłości kiedy być może to tak działo