Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Highlighted

Poziom 11, Recenzent
  • 15
  • 26
  • 0

Dziś przyuważyłem, ze internet samoczynnie wraca poprzez rozłączenie się z sieci GSM na chwilkę (tak jak to się robi z airplane mode), czyli internet jest przywracany od strony hardware a nie software. Czyli wydaje mi się, za to albo telefon się popsuł albo karta SIM. Przerzuciłem fona na 3G i zobaczę czy tez będzie ten problem.

Highlighted

Poziom 34, Ekspert
  • 4726
  • 8666
  • 110

Sprawdź również kartę SIM na innym telefonie, skoro masz takie przypuszczenia.

Może jeszcze aktualizacja androida na smartfonie. Popatrz, czy nie ma nowych wersji.

Highlighted

Poziom 35, Ekspert
  • 4005
  • 6086
  • 127

@Halviknapisał(-a)

Dziś przyuważyłem, ze internet samoczynnie wraca poprzez rozłączenie się z sieci GSM na chwilkę (tak jak to się robi z airplane mode), czyli internet jest przywracany od strony hardware a nie software. Czyli wydaje mi się, za to albo telefon się popsuł albo karta SIM. Przerzuciłem fona na 3G i zobaczę czy tez będzie ten problem.

To co piszesz to bug w oprogramowaniu, pisałem byś zrobił "Twardy Reset", nawet filmik dałem jak, inna opcja to Serwis.

Highlighted

Poziom 11, Recenzent
  • 15
  • 26
  • 0

@Halviknapisał(-a)

raportuje, ze na 3G tego problemu nie ma. jakieś wyjaśnienie komuś przychodzi?

Highlighted

Poziom 34, Ekspert
  • 4726
  • 8666
  • 110

Problem z nadajnikiem na LTE?

Możesz podać lokalizację nadajnika?

Dobrze byłoby sprawdzić jak się zachowa telefon na LTE innego nadajnika.

Highlighted

Poziom 25, Specjalista
  • 767
  • 1061
  • 27

@Halvik a możesz sprawdzić jak zachowuje się twój asus z inną kartą sim orange?

Highlighted

Poziom 11, Recenzent
  • 15
  • 26
  • 0

@spironapisał(-a)

@Halvik a możesz sprawdzić jak zachowuje się twój asus z inną kartą sim orange?

kłopotliwe bo musiałbym odciąć telefon od mojego numeru na dość długo by mieć pewność na 100% co najmniej na 24h, ale chyba będę musiał.

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 2
  • 2
  • 0

Moto Z2Play, mam ten sam problem. Było na androidzie 8, jest też na 9. Jest to upierdliwe, bo jak zapomnę przy wychodzeniu z domu przeładować sieci, to łażę bez internetu. Nie było tego problemu jak miałem internet z karty Virgin.

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 4
  • 0

Ja (note 9) i moja żona ( galaxy s7) również mamy te same problemy... na początku myślałem, że to mój telefon coś wariuje, ale okazało się, że u żony (rownież Orange na kartę) są te problemy. Pomaga przejscie chwilowe na tryb samolotowy, albo restart telefonu. Męczące to jest już... coś Orange u siebie skopało, bo niemożliwe, żeby po tylu latach bezproblemowego używania u żony i u mnie rok jednocześnie coś się z telefonami zepsuło, zwłaszcza, że S7 ostatnio żadnej aktualizacji nie dostał 

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 114
  • 54
  • 0

Nie przejmuj się tym Pan Irek twierdzi że to na pewno nie wina sieci Orange, a problem leży w samym telefonie lub w karcie SIM mi też tak napisał, a skąd ma takie informacje? to już tajemnica poliszynela jego trzeba pytać.