Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 29
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Dziś przyuważyłem, ze internet samoczynnie wraca poprzez rozłączenie się z sieci GSM na chwilkę (tak jak to się robi z airplane mode), czyli internet jest przywracany od strony hardware a nie software. Czyli wydaje mi się, za to albo telefon się popsuł albo karta SIM. Przerzuciłem fona na 3G i zobaczę czy tez będzie ten problem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Sprawdź również kartę SIM na innym telefonie, skoro masz takie przypuszczenia.

Może jeszcze aktualizacja androida na smartfonie. Popatrz, czy nie ma nowych wersji.

 

Anonim

Nie dotyczy

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


@Halviknapisał(-a)

Dziś przyuważyłem, ze internet samoczynnie wraca poprzez rozłączenie się z sieci GSM na chwilkę (tak jak to się robi z airplane mode), czyli internet jest przywracany od strony hardware a nie software. Czyli wydaje mi się, za to albo telefon się popsuł albo karta SIM. Przerzuciłem fona na 3G i zobaczę czy tez będzie ten problem.


To co piszesz to bug w oprogramowaniu, pisałem byś zrobił "Twardy Reset", nawet filmik dałem jak, inna opcja to Serwis.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 29
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


@Halviknapisał(-a)

Dziś przyuważyłem, ze internet samoczynnie wraca poprzez rozłączenie się z sieci GSM na chwilkę (tak jak to się robi z airplane mode), czyli internet jest przywracany od strony hardware a nie software. Czyli wydaje mi się, za to albo telefon się popsuł albo karta SIM. Przerzuciłem fona na 3G i zobaczę czy tez będzie ten problem.


raportuje, ze na 3G tego problemu nie ma. jakieś wyjaśnienie komuś przychodzi?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Problem z nadajnikiem na LTE?

Możesz podać lokalizację nadajnika?

Dobrze byłoby sprawdzić jak się zachowa telefon na LTE innego nadajnika.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

@Halvik a możesz sprawdzić jak zachowuje się twój asus z inną kartą sim orange?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 29
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM


@spironapisał(-a)

@Halvik a możesz sprawdzić jak zachowuje się twój asus z inną kartą sim orange?


kłopotliwe bo musiałbym odciąć telefon od mojego numeru na dość długo by mieć pewność na 100% co najmniej na 24h, ale chyba będę musiał.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Moto Z2Play, mam ten sam problem. Było na androidzie 8, jest też na 9. Jest to upierdliwe, bo jak zapomnę przy wychodzeniu z domu przeładować sieci, to łażę bez internetu. Nie było tego problemu jak miałem internet z karty Virgin.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Ja (note 9) i moja żona ( galaxy s7) również mamy te same problemy... na początku myślałem, że to mój telefon coś wariuje, ale okazało się, że u żony (rownież Orange na kartę) są te problemy. Pomaga przejscie chwilowe na tryb samolotowy, albo restart telefonu. Męczące to jest już... coś Orange u siebie skopało, bo niemożliwe, żeby po tylu latach bezproblemowego używania u żony i u mnie rok jednocześnie coś się z telefonami zepsuło, zwłaszcza, że S7 ostatnio żadnej aktualizacji nie dostał 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

brak internetu po przejściu z WiFi na GSM

Nie przejmuj się tym Pan Irek twierdzi że to na pewno nie wina sieci Orange, a problem leży w samym telefonie lub w karcie SIM mi też tak napisał, a skąd ma takie informacje? to już tajemnica poliszynela jego trzeba pytać.