Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikające pieniądze z konta

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Znikające pieniądze z konta

Witam. Posiadam taryfę orange free. W poniedziałek zakupiłam doładowanie o wartości 5 i 10 zł. Otrzymałam za to bonus GB z którego korzystałam. Jest sobota i otrzymałam sms informujący o zakończeniu terminu ważności GB internetu. Jako iż doładowałam konto i wysłałam może z 2 sms wiedziałam że zostało mi około 13 zł i stać mmie na pakiet internetu za 12. Jednak sms nie chciał sie wysłać. Gdy weszłam na stan mojego konta był on pusty. Nie dostałam sms informującego o braku środków na koncie z czego pieniędzy prawie wcale nie używałam. Zostały mi zabrane pieniądze których nie używałam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 4
  • 1
  • 1

Znikające pieniądze z konta

Zadzwoń proszę na  naszą infolinię, będziemy to sprawdzać. 510 100 100

 

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 4
  • 1
  • 1

Znikające pieniądze z konta

Zadzwoń proszę na  naszą infolinię, będziemy to sprawdzać. 510 100 100

 

Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Znikające pieniądze z konta

Skończyła się ważność bonusu i dalszy transfer był rozliczany ze środków na koncie. Szczegóły sprawdzisz w Mój Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Znikające pieniądze z konta

@Sereyla

czy uzyskane w tym temacie podpowiedzi były dla Ciebie przydatne? Jeśli tak - oznacz tę "naj" ;-). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Znikające pieniądze z konta

Ja doładowałem za 10 zł i używałem tylko internetu ktory udostepnilem również znajomemu. Po sprawdzeniu konta zobaczylem że zostało mi 38 groszy i zamiast 10 GB internetu (z bonusu) mam 15 GB

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Znikające pieniądze z konta


karolekabbxh napisał(-a):
Ja doładowałem za 10 zł i używałem tylko internetu ktory udostepnilem również znajomemu. Po sprawdzeniu konta zobaczylem że zostało mi 38 groszy i zamiast 10 GB internetu (z bonusu) mam 15 GB

Kiedy po doładowaniu za 10,00zł korzystałeś z internetu ?? Po jakim czasie?? Sprawdź ważność *101*01# 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Znikające pieniądze z konta

Wszystko już wyjaśnił mi doradca Orange