Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Wiem o blokadzie bo po pierwszej " wpadce " z danymi zaraz zadzwoniłam do BOK i zablokowano mi od strzału dane komórkowe, ale po jakimś czasie poprosiłam o zdjęcie owej blokady.

Teraz czasem włączę przez wi fi jak coś chcę sprawdzić czy zaktualizować. Aczkolwiek @Piotrekk85 zdarzają mi się okazje że pomylę bluetooth z danymi a wtedy he he szkoda gadać Emotikon: Język


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1988
  • 6078
  • 69

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

@wscieklaewka , można też zmienić kolejność skrótów tak aby np bluetooth i dane były daleko od siebie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

A co się dzieje gdy włączysz BT? To ma jakieś konsekwencje?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Witaj @spiro 🙂

U mnie się nie da zmienić tych kolejności bo dane są obok bluetooth, a jeśli się da to nijak nie wiem jak bo ja laik jestem Emotikon: zakłopotany


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Hm no nic takiego się nie dzieje @bluesmanniak oprócz tego, że  jak pomylę się i zamiast bluetooth kliknę w dane to grr........................... po kilku sekundach dostaję smsy informujące mnie Emotikon: Wściekły brak środków na koncie Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Aaa... to ja nie zrozumiałem, wymyśliłem że po BT jakoś aktualizujesz 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam


@wscieklaewkanapisał(-a)

Wiem o blokadzie bo po pierwszej " wpadce " z danymi zaraz zadzwoniłam do BOK i zablokowano mi od strzału dane komórkowe, ale po jakimś czasie poprosiłam o zdjęcie owej blokady.

Teraz czasem włączę przez wi fi jak coś chcę sprawdzić czy zaktualizować. Aczkolwiek @Piotrekk85 zdarzają mi się okazje że pomylę bluetooth z danymi a wtedy he he szkoda gadać Emotikon: Język


Można, @wscieklaewka, mieć też obie te rzeczy naraz, to znaczy:

mieć zablokowane w BOK 'Dane komórkowe',

i mieć Internet po Wi-Fi.

 

Niepotrzebnie odblokowano Ci 'Dane....'. Można korzystać z Internetu po Wi-Fi.

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

 Droga  @Ela12   - jak mieć smartfona z zablokowanymi danymi Emotikon: Mrugający

Toż człowiek na błędach się uczy 🙂 dopiero dwa razy miałam małą wpadkę ( a ja ostrożna i doładowuję konto taką najniższą kwotą coby potem nie wyć ze złości z poniesionej straty, a poza tym teraz przy doładowaniu  w Orange One za zł. 5 dają jakieś tam GB ) Dziwi mnie tylko fakt, że raptem dotknę w te dane a one potrafią w ciągu paru sekund wyczyścić konto 🙂

Pozdrawiam Cię i dziękuję 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam


@wscieklaewkanapisał(-a)

 Droga  @Ela12   - jak mieć smartfona z zablokowanymi danymi.Emotikon: Mrugający


Droga @wscieklaewka,  - jednak można mieć i tak.... Emotikon: Mrugający

Mój syn, żebym przez przypadek nie otwierała tych 'Dane ….', to nawet usunął mi ikonę z "paska".

Więc jak chcę skorzystać z tej funkcji, to muszę najpierw wejść w 'Ustawienia', później w 'Sieć', i dopiero tu mogę włączać i wyłączać sobie tą funkcję - jak mi potrzeba. Emotikon: Mrugający

A bardzo często korzystam z Wi-Fi z FunBox-em, jak coś potrzebuję z Internetu.

Również ja Cię pozdrawiam. Emotikon: Mrugający

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

W Nowym Mój Orange jest ciekawa opcja blokująca internet. Nazywa się "DCB-blokada całkowita" Blokuje internet i wszelkie usługi premium.