Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Jest zawsze aktywna, jak to włączysz. Sprawdziłem ustawienia i nie jest włączona. Ale możliwe jest tak jak mówicie, że lokalizacja jest przyczyną tych opłat. Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Ustawiłem fałszywy apn z błędnymi danymi myślę że taka opcja wystarczy. A jak będę miał pakiet to wtedy przełączę, bo nie chce blokować tego całkowicie .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Fałszywy apn na lokalizację nie pomoże. Musisz wybrac lokalizację po gps i wifi bez sieci komórkowej .
Anonim

Nie dotyczy

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Według mnie fałszywy APN pomoże. W końcu przez to łączy się z netem.  GPS nie używa innego punktu. APN jest wspólny dla całego neta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Nie, tak samo mms mają oddzielny punkt na niektórych modelach. Czasem to idzie "innym kanałem". Jeśli standardowe wyłączenie transmisji danych nie pomaga, to trzeba by przejrzeć dokumentację całego oprogramowania - co zwykle większość osób nie ma do tego dostępu.
Anonim

Nie dotyczy

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Przecież aplikacji do nawigacji można zablokować w uprawnieniach dostęp do danych, u mnie standardowe ustawienia co wcześniej napisałem, wystarczają by nie żarło danych jak nawigacja działa. Nie wszystkie wersje Android pozwalają w ustawieniach aplikacji (systemowych) wyłączyć dane pakietowe, ale do 7 da się, inne sposoby na Forum Android, lub Google (szybciej) jak czasu brak czy inny powód jest.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Wszedłem do ustawień lokalizacji. Tam jest tylko przez Wi-Fi i przez bluetooth. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Nie wiem jak to jest na motoroli, ale ja mam taka opcje.Screenshot_20190104-184656.jpg

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Motorola Moto G5 ma GPS i A-GPS, obstawiam że automatycznie jak dane są włączone korzysta automatycznie z A-GPS co generuje zużycie danych ale przyspiesza start nawigacji, wyłączając dane nawigacja lokalizacji nie pokaże tak szybko i czasem mniej dokładnie, zresztą nawet jak aplikacja działa to zjada mało danych, kupić najmniejszy pakiet internetu, ewentualnie zmiana taryfy na Orange Free, tam doładowując za 50zł można złapać spory bonus na GB i na 3 miesiące, tu trochę informacji o ofercie.

Anonim

Nie dotyczy

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Smartfon bez neta jest nieużywalny, więc jedynym sposobem jest mieć paczkę neta. Niestety, to nie zwykły telefon. Aplikacje mogą same właczać neta, kiedy mają ochotę. U mnie akurat żadna appka sama nie włacza neta. Trzeba trochę posiedzieć nad telefonem, żeby to wyłączyć. A jest sporo opcji konfiguracyjnych. Każdy telefon jest trochę inny, bo jedne są czyste inne mają nakładki i nie da się wytłumaczyć co wyłączyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Znikające środki na internet, z którego nie korzystam

Smarfon można używać przez wifi. Jak ktoś chce mieć pewność by nie działał internet komórkowy, to najlepiej złożyć blokadę na poziomie karty sim przez BOK.