Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmień swój numer - zmiany


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Zmień swój numer - zmiany

Zmiany w usłudze Zmień swój numer.

 

Naprawdę z powodu uciążliwości będzie można bezpłatnie zmienić numer. W innych przypadkach 15zł lub 50zł za ładny numer. 

 

Poruszony temat na AMA i pozytywne zmiany.

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Zmień swój numer - zmiany

@Ron  na spamerów nie ma lekarstwa, zmienisz numer, za 3 miesiące będzie podobnie, ale opcja, jak najbardziej na plus 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Zmień swój numer - zmiany

@Anonim , na spamerów nie i to nie o to chodzi. Bardziej numery po osobach zadłużonych lub używanych w ogłoszeniach itp. 

 

Pokaż szczegóły
Opisze w skrócie mój przykład: Lata temu zacząłem używać złotego numeru z prefiksem 504... niestety już po paru dniach telefony od windykatorów i w dodatku z anonsów.. więc musiałem zmienić numer (starter). Dlatego od tamtej pory poruszałem temat używanych numerów i ich uciążliwości.
Anonim

Nie dotyczy

Zmień swój numer - zmiany

@Ron  taki numer to fakt, koszmar roku, od telefonów się nie odpędzisz, ale można filtrować jak spamerów, nieznane numery odrzucać, ja mam czysty numer a muszę blokować, bo spamerzy atakują, nie będę go zmieniać, bo to nic nie daje 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Zmień swój numer - zmiany

To się szykuje podwyżka z 4 zł na 15 zł?

Anonim

Nie dotyczy

Zmień swój numer - zmiany

@Windowv2  15 zł to już jest, nie ma podwyżki, chyba że ty o czym z za kulis wiesz 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Zmień swój numer - zmiany

Bo poprzez kod *660# można za 4 zł ze zwykłym numerem i 25 zł ze złotym numerem zmienić go

 

Regulamin za 4 zł https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/12476/1da6668c-d7e5-4d34-b094-7f4cb059e272.pdf

Regulamin za 25 zł https://fs.siteor.com/gsmonline/article_attachments/attachments/86524/original/zmien_swoj_numer_na_z...

Anonim

Nie dotyczy

Zmień swój numer - zmiany

@Windowv2  to wychodzi, że sroga podwyżka, ale to jak kaprys na zmianę numeru masz, jak cię nękają, to za darmo nowy numer, ten fajniejszy już ekstra płatny 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18410
  • 52636
  • 710

Zmień swój numer - zmiany

Jeżeli brać pod uwagę zapis:

  • bezpłatna możliwość zmiany numeru w przypadku wystąpienia uciążliwości z jego korzystania.

Kto i na podstawie jakich kryteriów będzie rozpatrywał, że numer może być zmieniony bezpłatnie. Co znaczy "uciążliwości z jego korzystania", czyli blokady w wykonywaniu połączeń, czy problemy z zasięgiem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmień swój numer - zmiany

Zmiany na minus https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-zmiana-numeru-nowa-cena

1) brak możliwości korzystania z tańszej wersji
2) bezpłatna wersja była, ale nie było jej w cenniku
3) pula numerów złotych dla prepaida będzie ograniczona, bo Orange ma numer platynowe (więc nie będą to realnie złote)