Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w rocznej ważności


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19033
  • 54666
  • 748

Zmiany w rocznej ważności

Jeśli obecnie niewiele wiadomo, poza anulowaniem obecnych usług przedłużających ważność konta, warto skorzystać z obecnie dostępnych. Może jeszcze przed 22 sierpnia jakieś informacje się pojawią, co to będzie za nowa usługa.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1681
  • 5825
  • 67

Zmiany w rocznej ważności


@Piotrekk85napisał(-a)
W komunikacie jest info o nowej usłudze, a konto ważne od nowa ma już kilka lat

Dla mnie Konto ważne od nowa to to samo co aktywacja Więcej czasu na wszystko, ale z zablokowanych złotówek.

PS. Albo jeszcze inaczej to aktywacja Więcej czasu na wszystko ale darmowym SMSem przypisanym do Konto ważne od nowa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32588
  • 37734
  • 1375

Zmiany w rocznej ważności

Stare usługi mają drobne niuase.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19033
  • 54666
  • 748

Zmiany w rocznej ważności

Największy problem to mylenie usług z więcej czasu na internet z więcej czasu na wszystko. Zawsze konsultanci pomagali odkręcać pomyłki.

Po likwidacji takich pomyłek już nie będzie.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2516
  • 10403
  • 92

Zmiany w rocznej ważności

Dla zainteresowanych informacja na temat zmiany regulaminu Konto ważne od nowa w załączniku.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 359
  • 1822
  • 3

Zmiany w rocznej ważności

@Pablo5 @Piotrekk85 @ketrasaArtur@Samotnick @andrzej1441   

Polecam wszystkim doładowac konta wiekszymi nominałami i przedłużać usługi takie jak:

Konto Ważne Rok” za 9 zł „Więcej czasu na Internet”  29 zł na rok oraz „Więcej czasu na wszystko” wedle życzeń.Bo tak naprawde duże prawdopodobieństwo że wprowadzą jakies ograniczenia w zakresie nowych usług.Jeśli Konto ważne od nowa to to samo co aktywacja Więcej czasu na wszystko, ale z zablokowanych złotówek.Kto wie jak to bedzie wszystko wygladało.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19033
  • 54666
  • 748

Zmiany w rocznej ważności

@Luki9 dzięki za info. Ja już wczoraj po przedłużałem swoje numery na 2-3 lata do przodu. Też nie mam jakoś zaufania, że owa wersja przedłużenia na rok będzie korzystna, dlatego nie czekam. Niby czas jest do 20 sierpnia, ale nie chcę zostawiać na ostatnią chwilę.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1681
  • 5825
  • 67

Zmiany w rocznej ważności

Dawno zapomniałem o płatnych usługach takich jak KWR, Więcej czasu na internet i tym podobnych. Jak dają za darmo to co innego. Dawno temu zupełnie niepotrzebnie skusiłem się do aktywacji podobnej usługi (chyba wtedy za 30 zł), gdy miała podrożeć do 99 zł. Najważniejsze 2 numery które muszę utrzymywać nie potrzebują tych usług. Na dodatkowych numerach mogę stracić nawet TB, bo w razie potrzeby nowy starter za 5 zł lub przeniesiony numer zapewni dużo danych na kilka miesięcy bez dodatkowych kosztów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 515
  • 953
  • 3

Zmiany w rocznej ważności

A ja tam się nie przejmuję i przedłużam KG i BiZD no-limitem za 1zł 😋