Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w "Konto ważne rok"?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Mam prośbę o przetłumaczenie na język polski komunikatu:

Od 18.12.2018 r. zmienia się regulamin usługi "Konto Ważne Rok" dostępnej w Orange na kartę .
Zmianie ulega okres ważności na odbieranie połączeń przychodzących ustawianych po włączeniu usługi - wydłużamy go z 31 na 93 dni.
Zmiana ta nie narusza praw nabytych Abonentów oferty Orange na kartę, którzy przed tą datą skorzystali z usługi "Konto Ważne Rok".
Abonenci Orange na kartę, którzy nie akceptują tej zmiany, mogą wypowiedzieć umowę do 18.12.2018 r.

Źródło: https://www.orange.pl/omnibook/zmiany-w-regulaminie-uslugi-konto-wazne-rok

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Cześć, nie przejmuj się tym. Po prostu ktoś kto tworzył ten komunikat użył głupiego skrótu myślowego.

 


Zmianie ulega okres ważności na odbieranie połączeń przychodzących ustawianych po włączeniu usługi  - wydłużamy go z 31 na 93 dni.

To byłoby nielogiczne, gdyby połączenia przychodzące miały być wazne 93 dni, gdy wychodzące 365 dni. 🙂

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Jakoś polski rozumiem, ale treść tego komunikatu nijak do mnie nie dociera! 😉 Nie mam pojęcia co poeta miał na myśli! 😞


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Chwilkę mi zajęło, ale chodzi na pewno o punkt 5.

 

W   momencie   aktywacji   Promocji ważność  konta  głównego  na  połączenia  wychodzące  zostaje  przedłużona  do  roku  od  dnia  wysłania  SMS-a aktywacyjnegoi  jednocześnie  ważność  konta  na połączenia  przychodzące  ustalana  jest  na  30  dni  od  zakończenia  okresu  ważności  na  połączenia wychodzące (dalej: „Promocyjna ważność konta głównego”). W przypadku gdy w trakcie obowiązywania Promocyjnej ważności konta głównego, Abonent dokona doładowania w wyniku którego ważność konta głównego  okazałaby  się  dłuższa niż  ta  wynikająca  z  Promocji, to  wówczas  Abonenta  obowiązuje korzystniejsza ważność konta głównego wynikająca z tego doładowania.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Dla mnie wszystko zrozumiałe Emotikon: Szczęśliwy Kolejna dobra zmiana Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w "Konto ważne rok"?

@Wojciech: ja to rozumiem inaczej. Obecnie ważność przychodząca to rok+30 dni.
I po zmianie ma być tylko 93 dni (bez roku). To może jest "zdroworozsądkowe" co piszesz, ale "jakoś" tego w tekście komunikatu nie ma.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Zmiany w "Konto ważne rok"?


@Ronnapisał(-a)

Dla mnie wszystko zrozumiałe Emotikon: Szczęśliwy Kolejna dobra zmiana Emotikon: Mrugający


Czyli jest lepiej? To ok., ale stworzyć taki "nowotwór" myślowy to potęga - poloniści pewnie takiego pismaka nie dopuściliby do matury! Emotikon: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Spokojnie poczekajmy na finalny tekst. Można potraktować jako "zapowiedź" Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Połączenia przychodzące będą miały ważność 93dni, zamiast 31dni. Zmiana na plus. Nie ma co panikować. Rok ważności konta będzie dalej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w "Konto ważne rok"?

Jak na plus? Obecnie jest 395 dni a bedzie 93.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w "Konto ważne rok"?

To co widzisz na *124# to połączenia wychodzące. Przychodzące połączenia są obecnie ważne tyle co konto + 31dni. Po tej zmianie będzie +93 dni. Teraz rozumiesz? Rozróżnij połączenia wychodzące i przychodzące.