Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****
  • 25763
  • 15141
  • 1153

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Jakaś robocza lista trudnych i łatwych pytań Emotikon: Język

.

Załączniki

Poziom 19, Pasjonat
  • 103
  • 97
  • 1

Ja też pozbieram trochę od ludzi i dodałem swoje. @Artur możesz luknąć. Emotikon: Szczęśliwy

Jak jest coś jeszcze to dorzućcie.

Załączniki

Poziom 40, Guru *****
  • 25763
  • 15141
  • 1153

Może ktoś pomoże z odpowiedziami bo @Artur będzie miał pracy na kilka dni Emotikon: Szczęśliwy
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5532
  • 110

O żesz... no to nam Panowie @Rogi i @Piotrekk85 narobiliście pracy Emotikon: Bardzo szczęśliwy I bardzo dobrze! Dzięki wielkie dla Was, zabieramy się za przygotowywanie odpowiedzi razem z koleżankami zajmującymi się tą tematyką i w ciągu kilku dni powinny być. Jeśli będziemy mieć wątpliwości co do pytań to będziemy odzywać się bezpośrednio do Was Emotikon: Szczęśliwy
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Artur Sam tego chciałeśEmotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 848
  • 1516
  • 157

[ Edytowane ]

Wow. Pytania genialne Emotikon: Szczęśliwy Pewny jestem tylko co do dwóch z nich. No limity działają, 60 dni to suma.

Ja bym dodał jeszcze pytania:

1. Czy połączenie z UE do biura obsługi klienta, jest płatne - i ile.
0,29 zł za minutę, bez maksymalnego ograniczenia.

2. Czy połączenie z UE do biura obsługi przez aplikację Mój orange jest płatne?

Moim zdaniem, tak. Ale jeśli masz pakiet, będzie rozliczane z pakietu - tu przydałoby się potwierdzenie.

3. Co z pakietami internetu niewymienionymi w tabeli (np. w ramach multipakietu, 5 GB za 25 zł oraz ewentualnymi innymi)

Zadałem te pytania przed urlopem - podejrzewam, że odpowiedzi powinny być już udzielone Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange
Czat pracuje: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) od 7 do 21:30.

Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Kod do Orange Flex-50 zł - podczas rejestracji podaj kod JAREKWAZM, a po miesiącu dostaniesz zwrot 50 zł Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 21, Pasjonat
  • 377
  • 748
  • 6

Jest jeszcze wiele niewiadomych ;p Ale wakacje są po to by odpoczywać....w pełni tego znaczeniu słowa. Odpoczywać od wszystkiego, socjalmediów, znajomych jak i najbliższej rodziny. To czas na regenerację. Tak więc Emotikon: Szczęśliwy Ale kombinatorstwo ludzi nie zna granic......myślę że Orange dużo więcej "wyda" na pokrycie kosztów niż zakładane 50 milionów Emotikon: Szczęśliwy Już tnie wydatki, nie ma Orange Kina Letniego w Zakopanym i w Sopocie, które jednak cieszyło się sporym zainteresowaniem. Coś gdzieś przeczuwam że może zakończyć się też promocja Środy z Orange, ale to tylko moje przeczucia Emotikon: Szczęśliwy 

Żyj chwilą Emotikon: Szczęśliwy Czerp z życia co się da Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25763
  • 15141
  • 1153

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Jakie pakiety sms działają czy coś muszę wykupić bo mam pakiet sms w yes ale o tak z konta mi leci
0 Lubię to
Odpowiedz
Ron
Poziom 30, Ekspert
  • 1990
  • 1654
  • 80

Jaki pakiet posiadasz dokładnie, ponieważ za połączenia, SMS-y i MMS-y zapłacisz jak w kraju, także wtedy, gdy korzystasz z pakietów lub usług dodatkowych.

0 Lubię to
Odpowiedz