Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Usługa za darmo w Orange nie upoważnia do bezpłatnych połączeń w roamingu. Musi to być usługa na komórki poza sieć.

Jeśli masz wątpliwości co do operatora roamingowego, wyłącz i włącz telefon.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Chyba mi się udało, dostałem sms z potwierdzeniem znajdowania sie w strefie 1 od Orange, sieć Vodafone.de . Czyli dopóki jestem pod DE nie mam co się martwić?:). Wyłączenia telefonu nic nie daje bo robię to często a powiadomień brak. Rozumiem że jeśli wykupie pakiet za darmo do wszystkich sieci będzie działał? (gdzies mi się obiło o uszy ze w rzeczywistości bedzie to tylko okreslona liczba minut a faktyczne za darmo tylko w kraju, jesli oczywiście działa taka opcja)

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36181
  • 1366

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

szczegóły są na stronie http://orange.pl/roaming

przez dwa miesiące nie ma co się martwić... potem może być już stawka wg FUP...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Może ktoś z Orange pokusi się o zebranie odpowiedzi na najczęstsze, najbardziej nurtujące pytania w temacie roamingu (nie tylko na kartę)? Pytałem profil Orange na TT, ale na razie nie są w stanie odpowiedzieć, co mnie akurat nie dziwi. Bez złośliwości. Także wciąż czekam.

 

W międzyczasie na forum Telepolis pojawiły się potwierdzenia, że oczywiście działają pakiety no limit w prepaid w roamingu, jak również dla pakietu 28 i 35 zł, przyznawane są te same limity - 1,76 GB.

 

@Artur może pogadasz z Wojtkiem J.? 😆

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@Rogi jak najbardziej w roamingu działa nolimit w pakiecie dla przenoszących za 28zł, bo sam korzystam, ale wielkości pakietu danych nie potrafię określić. 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@p2225 A nie pojawia się nic dodatkowego w apce?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


Rogi napisał(-a):

Może ktoś z Orange pokusi się o zebranie odpowiedzi na najczęstsze, najbardziej nurtujące pytania w temacie roamingu (nie tylko na kartę)? Pytałem profil Orange na TT, ale na razie nie są w stanie odpowiedzieć, co mnie akurat nie dziwi. Bez złośliwości. Także wciąż czekam.

 


Ja się pokuszę na zorganizowanie odpowiedzi na najczęstsze pytania, ale gdy ktoś tutaj zorganizuje listę najczęstszych pytań 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Ok, kto ma pytania niech dopisuje najlepiej z numerem. Ja coś dorzucę od siebie póżniej jak się ogarnę.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@Rogi no właśnie nie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Dla mnie oczywiste jest na tzw chłopski rozum, że ten limit GB w pakiecie 35 zł wynoszący 1.76 GB powinien być taki sam w przypadku osób przenoszących, które płacą 28 zł. Ktoś tu wcześniej pisał z pracowników, że jest przelicznik 1zł - ok 50 MB i to się zgadza, bo 35 x 50 = 1750, a z kolei 28 x 50 = 1400 i o takiej liczbie była mowa. Jednak sądzę, że nieuczciwe byłoby gdyby ta liczba była mniejsza dla osób przenoszących numer. Przeniesienie numeru to jest jakaś korzyść dla operatora i za to użytkownik odnosi korzyść 7 zł rabatu, ale nie powinna na tej podstawie być zmniejszana liczba GB w tym limicie danych w roamingu. Nikt na razie tego nie wyjaśnił oficjalnie, przynajmniej nie widziałem. W aplikacji czy na stronie w moim koncie nie ma żadnej dodatkowej tabelki na ten temat, domyślam się że będąc za granicą pojawią się odpowiednie smsy z informacją na ten temat, ile GB zostało albo coś takiego.