Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Cennik mówi coś innego... może kiedyś doczekamy się sesji Q&A na Nasz Orange i ktoś udzieli informacji na wszystkie wątpliwości.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

To szybciej wyelece na wakacje, bo w niedziele i dam znać 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Informacja na stronie i regulamin dają sprzeczne informacje. Jednak wydźwięk wiadomości od rzecznika wskazuje na zrównanie oferty z abonamentem. Inaczej też przestawiają ofertę portale branżowe.

Mimo, że zagmatwany to wg mnie regulamin wskazuje na możliwość używania krajowych pakietów połączeń, SMS/SMS w UE. Jestem wciąż ciekaw pakietu danych dla przenoszących. Może jest jakaś możliwość sprawdzenia tego na koncie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Dla mnie punkt 7 jest jasny:
"W przypadku korzystania przez Abonenta z krajowych usług dodatkowych na połączenia głosowe, wiadomości SMS/MMS na numer komórkowy krajowych operatorów sieci komórkowych (innych niż Mobilna Sieć Orange), połączenia głosowe, SMS-y lub MMS-y wykonane z numeru w ramach Strefy 1 oraz ze Strefy 1 do Polski, będą traktowane, jak połączenia wykonane z Państwa numeru na terenie Polski z uwzględnieniem warunków,
które są dostępne na tym numerze w kraju."

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Płatne pakiety krajowe, które obejmują połączenia do wszystkich sieci komórkowych (nie dotyczy zatem np. połączeń wewnątrzsieciowych, czy pakietów do wybranych numerów) działają za granicą.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@Jarek w takim razie powinni to lepiej sformułować na www, bo jak pisałem, portale przekazują czasem błędną informację i jest to mylącego dla osób mniej zorientowanych.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Zapytam się tutaj. Odkąd zaistniały zmiany w roamingu czyli od wczoraj nie mogę sprawdzić stanu konta, ciągle jest taki sam a rachunek nie przychodzi, wygadałem juz troche minut i czekam zanim mi konto wyzeruje.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@GoOn: masz numer na kartę czy na abonament? jaka taryfa?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Pewnie pobierze z opóźnieniem. Posiadasz jakiś aktywny pakiet ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Na kartę, Orange yes, aktywowałem tylko za darmo w Orange, wczesniej przed 15 mialem tylko taniej roaming o 50%. Zapytam się przy okazji, mimo ze mam za darmo w Orange do Orange będąc za granica zapłacę według cennika? Czyli tam chyba 0,29zl/min, i gdy rozmawiałem 11 minut z osoba z Polski, został jej pobrany rachunek okolo 1zl(siec play) jak to jest w naszej sieci?
Edit: Pewnie juz naginam temat tematu. Otóż znajduje sie w Niemczech przy granicy szwajcarskiej. Często mi przełącza na ich fale i przychodzi sms z cennikiem szwajcarskim a wiadomo stawki tam są olbrzymie. Nie chce tez się przejechać i chciałbym to jakoś ustawić, zmieniałem ręcznie siec ale jak dotąd nie dostaje żadnego sms z potwierdzeniem mojej lokalizacji w Niemczech.