Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 405
  • 522
  • 81

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

[ Edytowane ]

Od 15.06, Orange wprowadza możliwość korzystania z krajowych pakietów i usług dodatkowych do wszystkich sieci komórkowych także w Strefie 1 (Unia Europejska i Europejski Obszar Gospodarczy).

To znaczy, że jeśli masz np. Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, to możesz z nich korzystać także w Unii Europejskiej.

Bonusy i bezpłatne pakiety internetowe (np. Giga Za Gole, Bonus we Free), nie będą działały, a płatne pakiety internetowe będa miały przyznany limit, który będize można wykorzystac w UE.

szczegóły i cenniki już wkrótce Emotikon: Szczęśliwy

Limity GB w UE w ramach krajowych pakietów internetowych (JPG).jpg

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata w zakładce Zgłoś Sprawę, w dni robocze od 7 do 21:30.
Od 28.01 do 12.02 mam urlop Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

84 ODPOWIEDZI
Ron
Poziom 20, Pasjonat
  • 325
  • 137
  • 4

Oczywiście nie mogło być inaczej. Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru
  • 6456
  • 2584
  • 338

Czemu usunięte? Emotikon: Język
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 405
  • 522
  • 81

[ Edytowane ]

Kto widział, ten widział. Kto nie widział, musicie jednak poczekać na oficjalną informację. Po chwili od dostania zgody na informowanie, zostałem poproszony, żeby się jednak wstrzymać Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata w zakładce Zgłoś Sprawę, w dni robocze od 7 do 21:30.
Od 28.01 do 12.02 mam urlop Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 691
  • 399
  • 35

Jarek napisał(-a):

Kto widział, ten widział. Kto nie widział, musicie jednak poczekać na oficjalną informację. Po chwili od dostania zgody na publikację, dostałem informację, żeby się wstrzymać Emotikon: Szczęśliwy

Wybaczcie zatem Emotikon: Szczęśliwy

Imiennik dzwonił ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Ron
Poziom 20, Pasjonat
  • 325
  • 137
  • 4

@Jarek, no tak sobie pomyślałem, szukałem wszedzie info i zaskoczony byłem, że tylko na forum Emotikon: LOL

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 32, Ekspert
  • 3755
  • 1742
  • 135

@Jarek Ja widziałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru
  • 6456
  • 2584
  • 338

A @Jarek przy okazji spytam, roaming LTE jest już w pełni na prepaidzie? coś trzeba aktywować, zmienić apn? oczywiście chodzi mi o tych operatorów z którymi Orange ma umowę na roaming LTE w tabelce krajów.
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Wiadomo coś jak to bedzie wyglądało w orange na karte?? Czy jak bede mial np. pakiet na smsy to bede mial za granica ten pakiet do wszystkich sieci w PL??

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 691
  • 399
  • 35

A jak z multipakietem np. za 16 zł. ? Wszystko będzie do wykorzystania w UE ?

0 Lubię to
Odpowiedz