Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Witam, posiadam ofertę na kartę Orange, mój staż w sieci wynosi ponad 2000 dni, zamierzam zmienić swój numer w Orange poprzez kod *660*# czy po tym zachowam swój staż w Orange, czy będzie on liczony od nowa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2140
  • 181

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Cześć 🙂

Staż, usługi ani w zasadzie nic innego się nie zmienia przy zmianie numeru poprzez *660*# - tylko numer telefonu 🙂
Nieco inaczej przy zmianie numeru poprzez salon, ale ponieważ to duża różnica ceny (150 zł vs 4 zł), to zakończmy na tej odpowiedzi, że poprzez ten kod, zachowasz swój staż jak i nic poza numerem się dla Ciebie nie zmieni 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38287
  • 1382

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Czy chodzi o powiązanie Ci z jakąś promocją np. Masz za staż? czy tylko o symbolikę?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Chodzi o usługę "Cyklicznie Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB" za 25zł. Mając staż: poniżej 1 roku otrzymałbym 15 GB Internetu, 1 rok – 3 lata -> 17 GB Internetu, powyżej 3 lat -> 20 GB Internetu. Kwalifikuję się na 20GB, a chcę zmienić numer w Orange, stąd moje pytanie czy zachowam obecny staż, jeśli to zrobię, fajnie byłoby dostawać te +5GB, zawsze się przyda.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38287
  • 1382

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Szczerze to nie testowałem z tą usługą. Masz za staż się zachowuje. Większość usług też. Może ktoś inny testował w praniu. Regulaminowo nie ma przeszkód.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 1

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Hmmm... Uzyskałbym odpowiedź na swoje pytanie, gdyby ktoś uprzejmy, kto zmieniał numer będąc w Orange, podzieliłby się tym, czy jego staż jest liczony od nowa po zmianie numeru, czy normalnie - od kupna startera po wysłaniu bezpłatnego SMS-a "KREDYT" pod 808, bo w ten sposób uzyska się wiadomość zwrotną typu "Twój staż w Orange (ilość dni x), pozwala ci na wzięcie kredytu...", albo inna opcja to STAZ pod numer 401, ale tu zawarty jest koszt zgodny z planem taryfowym. Myślę, że taka odpowiedź rozwiałaby moje wątpliwości 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

@Bucek, poczekaj cierpliwie, albo wywołaj do tablicy (otaguj) @Wojcieszko, albo może @Jarek Ci pomoże?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38287
  • 1382

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

@Bucek: jeśli chodzi Ci o sms STAZ pod numer 401, to dotyczy usługi Masz za Staż i to się nie zmienia. Testowałem to kilka miesięcy temu.

Niestety nie mam pewności co do tej usługi cyklicznej co Cię interesuje. W razie czego można próbować złożyć reklamację...

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Tutaj ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Jednakże w systemie to dalej ten sam kontrakt, także staż moim zdaniem zostaje. Jednakże w żadnym regulaminie się tego nie znajdzie.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2140
  • 181

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

Cześć 🙂

Staż, usługi ani w zasadzie nic innego się nie zmienia przy zmianie numeru poprzez *660*# - tylko numer telefonu 🙂
Nieco inaczej przy zmianie numeru poprzez salon, ale ponieważ to duża różnica ceny (150 zł vs 4 zł), to zakończmy na tej odpowiedzi, że poprzez ten kod, zachowasz swój staż jak i nic poza numerem się dla Ciebie nie zmieni 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2965
  • 12176
  • 151

Zmiana numeru w Orange, a długość stażu u operatora

@Bucek

jeżeli któryś z wpisów odpowiedział na Twoje pytanie, to - śmiało! - zachęcam do oznaczenia tego najbardziej przydatnego. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.