Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

Kwota się zgadza za MB:

 

1MB = 1024kb

 

43MB = 44032kb

 

50kb = 0,25 zł (100kb = 0,50 zł)

 

44032kb / 100kb = 440,32 * 0,5 zł = 220,16 zł

 

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

@bajus92,

Proponuję pomyśleć o nowych taryfach Orange YES lub Orange FREE i aktywować KONTO WAŻNE ROK.

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

To powiem szczerze wszystko by się zgadzało jak chodzi o cennik Orange pop;x no nic, złoże w imieniu taty reklamacje, zobaczymy czy coś się uda, choć jeżeli wszystko tak jak to wygląda odbyło się zgodnie z cennikiem to wydaje mi się że mamy marne szanse😤 ale bede walczyć! Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, bardzo mi pomogliscie, bo niestety ja w Orange nie jestem już od lat i kompletnie nie wiedziałam co się mogło zadziac. Dam znać czy udało się coś wywalczyć!

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

No najwyrazniej będę musiała się zorientować lepiej w ofertach Orange i tacie coś zorganizować bo to rozbój w biały dzień😝

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

Ale Reklamację warto złożyć, bo to spora kwota, choć naliczona prawidłowo Emotikon: Mrugający Najlepiej pisemnie poleconym.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

@RonA może lepiej złożyć  przez czat zamiast biegania na pocztę  czy salon 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

@Anonim, można oczywiście, ale co Ci będę tłumaczył Emotikon: Mrugający ale napiszę, że pisemne reklamacje są zawsze lepiej traktowane i nie pytaj skąd wiem, a tym bardziej w takiej sytuacji jak naliczenia są prawidłowe. Dlatego wybór należy do @bajus92 Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie

@RonKażda reklamacja jest tak samo traktowana w Orange czy wysłana poczta czy w inny sposób nie ma znaczenia 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Zmiana SIM na microsim a środki na koncie


@bajus92 napisała:
(...) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, bardzo mi pomogliscie, bo niestety ja w Orange nie jestem już od lat i kompletnie nie wiedziałam co się mogło zadziac. Dam znać czy udało się coś wywalczyć!

I jak ta sprawa się zakończyła?
Najlepiej jest dziękować w taki sposób:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂