Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane środki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 52
  • 3

Zablokowane środki.


@wscieklaewkanapisał(-a)


Napisałam - tam są dobrzy, wyrozumiali ludzie - a nie użyłam słowa "mili "

@wszystko_i_nicnie miałam w zamiarze żadnych ataków w Twoją stronę więc szczerze Cię przepraszam. W dalszym ciągu jednakże nie potrafię i nie zrozumiem jednego , mianowicie co Orange zrobi z tymi zablokowanymi pieniędzmi? ( chodzi mi o te 180 złotych )

Kiedyś była " Jedna idea " no i zdarzały się przypadki podobne jak ten o którym piszemy. Gdy próbowałam wyjaśnić dlaczego stało się tak a nie inaczej to dostawałam od wnikliwych, wyrozumiałych konsultantów wyczerpującą odpowiedź, wraz ze słowem  "przepraszamy" środki zostaną zwrócone na konto. No i w przeciągu 24 godzin stracone pieniądze lądowały z powrotem do abonenta...

Ale z tego co czytam - to - to se już nie wróti Emotikon: sfrustrowany

Miłego dnia życzę...

 


 

Rozumiem całkowicie Twoje spojrzenie na tę sprawę. Należę jednak do osób, które lubują się w regulaminach stąd też moje chłodne podejście do tej sprawy. Po to ktoś siedział i tworzył te wszystkie zapiski, żeby nie było później niejasności.

Dla wszytskich tych, którzy są oburzeni całą sytuacją przepadnięcia środków zauważcie, że sieć w ramach Nowej Gwarancji Zwrotu daje możliwość ich odzyskania. Równie dobrze mogli by zgodnie z regulaminem zabrać środki i nie dawać możliwości zwrotu - tu jednak sić daje możliwość - wystarczy się doładowac na dowolną kwotę i ewentualnie uruchomić usługę Konto Ważne Rok.




Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zablokowane środki.


@wszystko_i_nicnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)


Napisałam - tam są dobrzy, wyrozumiali ludzie - a nie użyłam słowa "mili "

@wszystko_i_nicnie miałam w zamiarze żadnych ataków w Twoją stronę więc szczerze Cię przepraszam. W dalszym ciągu jednakże nie potrafię i nie zrozumiem jednego , mianowicie co Orange zrobi z tymi zablokowanymi pieniędzmi? ( chodzi mi o te 180 złotych )

Kiedyś była " Jedna idea " no i zdarzały się przypadki podobne jak ten o którym piszemy. Gdy próbowałam wyjaśnić dlaczego stało się tak a nie inaczej to dostawałam od wnikliwych, wyrozumiałych konsultantów wyczerpującą odpowiedź, wraz ze słowem  "przepraszamy" środki zostaną zwrócone na konto. No i w przeciągu 24 godzin stracone pieniądze lądowały z powrotem do abonenta...

Ale z tego co czytam - to - to se już nie wróti Emotikon: sfrustrowany

Miłego dnia życzę...

 


 

Rozumiem całkowicie Twoje spojrzenie na tę sprawę. Należę jednak do osób, które lubują się w regulaminach stąd też moje chłodne podejście do tej sprawy. Po to ktoś siedział i tworzył te wszystkie zapiski, żeby nie było później niejasności.

Dla wszytskich tych, którzy są oburzeni całą sytuacją przepadnięcia środków zauważcie, że sieć w ramach Nowej Gwarancji Zwrotu daje możliwość ich odzyskania. Równie dobrze mogli by zgodnie z regulaminem zabrać środki i nie dawać możliwości zwrotu - tu jednak sić daje możliwość - wystarczy się doładowac na dowolną kwotę i ewentualnie uruchomić usługę Konto Ważne Rok.




Co racja to racja bo ja osobiście jakoś nie za bardzo lubię czytać te regulaminy 😉 ale Konto Ważne Rok to aktywuję co tydzień - tak dla spokojności 🙂

Pozdrawiam @wszystko_i_nic


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Zablokowane środki.

Hhehehe 118 zl na koncie, a oni ci mowia zebys sie doładował nie wieżę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane środki.

Jeśli ktoś nie pilnuje, to niestety można je stracić.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Zablokowane środki.

I na koniec "Takie życzy tylko w Orange, jedynej takiej sieci w Polsce"

Hie hie hie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowane środki.

W nju masz promocję "po wieki" gdzie wystarczy aktywność numeru. Inne sieci też mają RWK lub inne mechanizmy. A jak ktoś gapa, to niestety się na to nie poradzi.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zablokowane środki.

Kiedyś niektóre telefony miały opcję wysyłania smsów o wskazanej porze (chyba siemensy i alcatele). A obecnie będzie do tego jakieś apki np. na androida którą można by ustawić aby raz na pół roku wysyłała smsa do aktywacji RWK.