Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

Może źle określiłeś sposób wykonania. Nie cesja, a przerejestrowanie. Oczywiście po weryfikacji numeru w systemie salon powinien wiedzieć jak ma to wykonać.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

no tak, ale po co im zaświadczenie o zarobkach przy numerze na kartę - dla mnie nie ma tu logiki a żaden operator tego nie wymaga.

Masz rację - chcę przepisać nr na siebie od innej osoby.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

A rozmawiałeś bezpośrednio z pracownikiem przy stanowisku czy może jakiś praktykant na recepcji złe info udzielił? Ktoś wpisał Twój numer do kompa?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

tak. ów pracownik konsultował się nawet z drugim, że o kierowniku salonu nie wspomnę. Coś tam w kompie klepali...powiedzieli że to jest nr na kartę ale że są takie procedury (podobno) jak w przypadku nru na abo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

@pablus niech osoba na którą jest zarejestrowany numer przeniesie go do magenta lub fioletu i po przeniesieniu zrobisz cesję, a następnie wrócisz do Orange. Przeniesienie numeru na kartę możesz zrobić przez stronę i nie trzeba będzie wybierać się ponownie do salonu.

Przeniesieniu numeru do Orange przez stronę:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

@ketrasaArtur za dużo roboty z tym...

nawiedzę inny salon w takim razie i zobaczę co mi tam powiedzą 😛 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

@pablus tak, tu deko więcej kombinowania. Jak masz zamiar sprawdzić w innym salonie, to proponuję wybrać firmowy, nie partnerski.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Może źle określiłeś sposób wykonania. Nie cesja, a przerejestrowanie. Oczywiście po weryfikacji numeru w systemie salon powinien wiedzieć jak ma to wykonać.

Sorki, że zapytam, ale czym się różni cesja od przerejestrowania? 🙄

Chcę zmiany właściciela numeru na kartę - jak to wtedy wygląda? 🤔


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.


@piotrKawiorynapisał(-a)

@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Może źle określiłeś sposób wykonania. Nie cesja, a przerejestrowanie. Oczywiście po weryfikacji numeru w systemie salon powinien wiedzieć jak ma to wykonać.

Sorki, że zapytam, ale czym się różni cesja od przerejestrowania? 🙄

Chcę zmiany właściciela numeru na kartę - jak to wtedy wygląda? 🤔


Cesja to przeniesienie praw i obowiązków wynikających z umowy. Zgoda musi być wyrażona przez operatora - nie we wszystkich ofertach jest to możliwe. Częściowy odpowiednik cesji - tj. przekazanie usług dla ofert na abonament jest odpłatne.

Do przekazania usług jest specjalny formularz, który można przekazać w jeden z kilku sposobów: https://www.orange.pl/omnibook/przekazanie-uslug-innej-osobie#

 

Przerejestrowanie numeru wykonuje się na specjalnym druku do przerejestrowania numeru (zdający podpisuje zgodę na przerejestrowanie numeru; przyjmujący numer karte rejestracyjną). Jest to możliwe wyłącznie w salonie, i wymagana jest obecność obu stron jednocześnie - przy czym zdający numer może być reprezentowany przez inną osobę na mocy pełnomocnictwa notarialnego do dokonania tej czynności. Przerejestrowanie numeru jest bezpłatne, wykonywane na miejscu w salonie (od razu). Przerejestrowanie numeru może być dokonane na osobę prywatną (od 13. roku życia - dokument tożsamości lub paszport) lub firmę (zgodnie z warunkami do rejestrowania numerów). Nie ma możliwości przerejestrowania numeru korespondencyjnie ani w inny sposób niż podany powyżej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

@Jarek co prawda nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie, ale dzięki za wyczerpującą odpowiedź 🙂

dziś specjalnie jadę do innego salonu i dowiem się co i jak 😉

dam znać 😉