Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

ROZWIĄZANE

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

Nie odpowiedziałem na Twoje pytanie, bo nie miałem nic do dodania. W temacie padła już odpowiedź, że informacja o zaświadczeniu o zarobkach koniecznym do przerejestrowaniu numeru to bzdura 🙄

Jak zauważył bodajże Piotrek, może być oczywiście tak, że masz tzw. Zetafona (telefon na kartę z umową) - wtedy i tylko wtedy obowiązuje przekazanie usług. W każdym innym wypadku jest to przerejestrowanie numeru. Teraz odpowiadam tylko dlatego, że mnie do odpowiedzi wywołałeś.

 

Jeśli nie masz na numerze umowy to równie dobrze mogli cię poprosić w salonie o książeczkę zdrowia, wzrost, wagę czy numer buta  - miałoby to mniej więcej taki sam sens. Pracownicy infolinii zresztą dobrze ci powiedzieli, że jeśli w salonie mają wątpliwości co do obowiązujących procedur to zawsze mogą się skontaktować z obsługą klienta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

no niestety nikt z biurem się nie skontaktował.

jak pisałem - przejdę się do innego salonu, bo osoba, która chce przenieść na mnie numer potwierdziła na infolinii że jest to prepaid bez zobowiązań więc ktoś w salonie chciał nas zrobić w bambusa...zastanawiam się tylko po co ?....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zaświadczenie o zatrudnieniu a cesja.

Sprawdziłem w innym salonie.

Okazało się, że nie muszę mieć żadnych zaświadczeń. Zostałem oszukany i złożyłem oficjalną skargę na tamten salon. Temat do zamknięcia 🙂