Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7928
  • 148

Wymiana karty SIM

@kris68 , nie chodziło mi o Ciebie, ale ogólnie, że jak ktoś nie zna tego sposobu, to zapłaci w salonie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Wymiana karty SIM

@IreneuszCD  no widzisz tego akurat nie wiedziałem. 

Ale może głupie pytanie w sprawie iPhone 14 i miejsca tam na e-sim - tak oglądałem na YouTube  Premium-gośc wyjaśniał ze w tym telefonie na opcji e-sim możesz zainstalować nawet 4 karty np. Orange Flex które ostatnio zacząłem używać. Sorry za offtopic, ale czy gość miał racje ze w jednym telefonie można mieć nawet w sumie 5 kart oczywiście nieaktywnych jednocześnie??


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2235
  • 12538
  • 57

Wymiana karty SIM

To jest prawda, można mieć kilka e-sim, nie sprawdzałem tego, ale jest taka opcja i aktywujesz którą chcesz, zresztą to tylko profile operatora, można i zagranicznego mieć 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Wymiana karty SIM

@IreneuszCD  dzieki za potwierdzenie bo nie bylem pewien do konca. Moze przeniose moje Orange Flex do jednego telefonu i drugi zostanie w domu, plus kupno jakiejs czeskiej karty ( z wiadomego powodu ).

Boze tu nie wolno pisac prawdy bo pracownicy Orange dzialają.

 

 

______________

Wpis edytowany - Rafał


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19428
  • 56175
  • 763

Wymiana karty SIM

@kris68 na iPhone nie sprawdzałem, ale na innym modelu telefonu sprawdziłem. Zainstalowałem 4 karty eSIM, bez problemu można przełączać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Wymiana karty SIM

Małe sprostowanie mój Samsung Galaxy A3 jednak obsługuje LTE (także sieci 2G i 3G) ale mi w sumie chodziło o wymianę karty SIM w związku, z wyłacząniem  sieci 2G i 3G więc muszę wymieniać już kartę  czy nie ma jeszcze pośpiechu?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2235
  • 12538
  • 57

Wymiana karty SIM

Muszę korektę dać 😎

Koszt wymiany sim karty starterem za 5 zł = 15 zł, dziś wymieniałem kartę, bo stara focha zrobiła i nie logowała się do sieci.

Wcześniejszy wpis z 25zł to omyłkowo wpisałem, bo tyle za wymianę w salonie było, ale to pewnie nieaktualne już, nawet w firmowym Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Wymiana karty SIM

@IreneuszCDaktualne,aktualne ja pytałem w firmowym salonie w Przeworsku i tyle sobie wołali za wymianę (25 zł)

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2235
  • 12538
  • 57

Wymiana karty SIM

Żabka ma fajne startery Orange 😃

Mam kilka kroków od domu, więc pomimo że wymienili by mi SIM kartę za darmo, oszczędziłem paliwa i fatygi do salonu, 15 zł odżałować można 😎

Skasowałem fajny numer i pewnie srebrny 503xxxxxx, dodatkowo świerza seria.

Jeden minus, nie zaklejony puk, czyżby oszczędności w produkcji 🤔

@marcin78  to ciekawe, bo @kris68  zapłacił więcej 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7928
  • 148

Wymiana karty SIM

@marcin78 ,

w takim razie jeśli Twoja karta nie obsługuje LTE, a każdy salon robi problem. Złóż Reklamację przez Mój Orange, opisz sytuację i powołaj się na Regulamin. Poproś o wyznaczenie salonu w, którym wymienią kartę SIM.

 

Wyłączenie 3G nastąpi w 2024. Natomiast staraj się wymieć jak najszybciej, aby nie tracić na możliwościach sieci 😉 

 

Zdaję sobie sprawę, że 25zł, to nie majątek, ale tutaj chodzi o zasadę.