Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączona karta sim

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wyłączona karta sim

Od dzisiaj rano (tj 27.08.16) moja karta Orange przestala calkowicie dzialac. Sprawdzalem ja rowniez w innych telefonach. Co jest przyczyna? Czy ma to zwiazek z ta rejestracja? Potrzebuje tego numeru do pracy. W czym tkwi problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wyłączona karta sim

@CptGrave to prosimy o zamknięcie Twojego postu. W ten sposób Nasz Orange staje się bardziej przejrzyste. Możesz też przez zgłoszenie w aplikacji Mój Orange złożyć prośbę o odblokowanie numeru. Po otrzymaniu smsa masz 3 dni na ponowne doładowanie. Możesz też zadzwonić za free z ów aplikacji. Pozdrawiamy, miłej niedzieli 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Wyłączona karta sim

Rozumiem ze chodzi o ofertę na kartę. Sprawdź ważność konta, zaloguj się na Orange Online. Jeśli kupiłeś dopiero co kartę, to musisz zarejestrować. Podaj więcej informacji. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Wyłączona karta sim

Według mnie nie doładowałeś konta na czas i numer stracił swoją ważność. Jeśli się to potwierdzi to masz 30 dni na odzyskanie numeru. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez ten link https://www.orange.pl/moj_orange/nowe_zgloszenie i podać numer karty SIM i numer telefonu. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej ma się 3 dni na doładowanie konta, aby numer dalej mógł być aktywny.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wyłączona karta sim

Karte mam od ponad roku, doladowyeana byla jakis tydzien temu. Nieraz ponad miesiac jej nie doladowywalem i bylo ok, mozna bylo do mnie dzwonic przede wszystkim. Teraz karta zachowuje sie jakby nie bylo kompletnie zasiegu. Nie da sie do mnie napisac ani zadzwonic.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłączona karta sim

Podejrzewam, że na Mój Orange nie będziesz miał dostępu.
Zadzwoń z innego numeru na infolinię 510100100 i przygotuj sobie numer seryjny karty sim (jest na spodzie karty po wyjęciu jej z aparatu).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wyłączona karta sim

Pisze "Mój orange nie jest dostępny dla Twojego planu taryfowego"


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wyłączona karta sim

Co najdziwniejsze, nie ładuje mi także kontaktów z karty sim. Wyciągałem ją i wsadzałem do drugiego slotu, to samo. Podobnie z innym telefonem. Będę dzwonił na infolinie po południu jeszcze.

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączona karta sim

@CptGrave myślę że mogła Ci wysiąść karta, jeśli faktycznie doładowałeś się tydzień temu to........zadzwoń na infolinię tak jak piszą koledzy powyżej lub przejdź się do salonu Orange - jak masz jakąś galerię niedaleko to nawet dzisiaj to załatwisz. I nie daj się naciągać na opłatę za wymianę karty. Pozdrawiam. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wyłączona karta sim

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Jak wspomniał kolega wyżej, najszybciej będzie przejść się do nich do salonu, niestety u mnie w mieście jest jeden który funkcjonuje w godzinach moich prac... Sądze że usuneli nr, ponieważ kolega który dzwonił do mnie usłyszał "Nie ma takiego numeru". Mam nadzieję że uda mi się go odzyskać u nich bez żadnych opłat. Karta była kupywana praktycznie równy rok temu i używana tylko do SMS i odbierania, może doładowania (maksymalnie 20 miesięcznie) były zbyt niskie aby Orange uznawało mnie dłużej za swojego klienta. Temat do zamknięcia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączona karta sim

@CptGrave to prosimy o zamknięcie Twojego postu. W ten sposób Nasz Orange staje się bardziej przejrzyste. Możesz też przez zgłoszenie w aplikacji Mój Orange złożyć prośbę o odblokowanie numeru. Po otrzymaniu smsa masz 3 dni na ponowne doładowanie. Możesz też zadzwonić za free z ów aplikacji. Pozdrawiamy, miłej niedzieli 🙂