Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność środków na koncie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Ważność środków na koncie

Witam. Chcę doładować konto na kwotę 400 zł. Jak długo te środki będą na koncie? Nie chodzi mi o ważność połączeń wychodzących tylko o jak długo będą na koncie.

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Ważność środków na koncie


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Ważność środków na koncie

Gwoli doprecyzowania: nie można "płacić" punktami payback za doładowania

 

"Od 1 stycznia 2020 r. zmienią się zasady przyznawania Punktów PAYBACK.

Punkty PAYBACK nie będą przyznawane za terminowe opłacanie faktur za usługi mobilne lub stacjonarne oraz za zakup doładowań w ofercie Orange na kartę. Nie będzie również możliwości wymiany punktów na doładowania Orange."

 

I popieram skorzystanie z wydłużenia ważności konta na rok przez sms.

 

(ewentualnie wersja dla ambitnych: skorzystanie z usługi kumulacyjnej

https://www.orange.pl/kid,4002009323,id,4002009327,title,Kumulacja-okresu-waznosci-srodkow,article.h...

jak doładujesz w odpowiedni sposób po 2x200pln to będziesz miał 20 miesięcy wychodzących)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Ważność środków na koncie

@MatixCraft wszystko zależy z jakiej oferty na kartę korzystasz w Orange. Od tego zależy ważność środków na koncie po doładowaniu oraz możliwość ich wydłużenia po przez usługę Rok Ważności Konta. Nie w każdej ofercie jest możliwość uruchomienia RWK.

 

Jeżeli korzystasz z jedynej obecnej taryfy na kartę Free, to ważność środków przy jednorazowym doładowaniu wyniesie 10 miesięcy, ale jak wyślesz SMS-a o treści START na numer 8002, to ważność środków na koncie wydłużona zostanie do 365 dni. SMS jest bezpłatny, jeżeli numer jest ważny w Orange ponad 93 dni, inaczej jest naliczana opłata w wysokości 3 PLN.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Ważność środków na koncie

@ketrasaArtur po przeniesieniu numeru czy kupnie startera rok ważności konta jest przyznawany automatycznie za free 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Ważność środków na koncie

@Ultra2020 po przeniesieniu numeru do ofrety na kartę, z automatu dostajesz Rok Ważności Konta.

 

W przypadku zakupu startera, Rok Ważności Konta musisz włączyć samemu, wysyłając SMS-a o treści START na numer 8002. Do 93 dni od dnia aktywacji startera, usługa jest płatna 3 PLN, po tym czasie już jest bezpłatna.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Ważność środków na koncie

Rok dostaję się tylko jeśli pierwszą taryfą będzie Orange free na kartę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Ważność środków na koncie

A co jak minie ten rok a nadal będę miał środki na koncie. Mogę przedłużyć ważność o kolejny rok?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Ważność środków na koncie

@MatixCraft tak, w każdym momencie możesz wydłużać konto o rok (np. co miesiąc) i po każdym wysłaniu ważność będzie ustawiana na 365 dni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Ważność środków na koncie

@MatixCraft nie musisz czekać do końca ważności konta. Możesz przedłużyć w każdej chwili.

Ja sobie ustaliłem, że co 11 miesięcy przedłużam sobie wszystkie numery na kartę, a 1 miesiąc zostawiam sobie rezerwy, jak by coś nieprzewidzianego się wydarzyło.