Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ustawienia

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Ustawienia

Witam odnośnie ustawienia internetu proszę zerknijcie czy mam w porządku, na stronie jest tryb uwierzytelniania PAP, u mnie jest brak czy to ma wpływ ? Ustawienia byly jakby z automatu. Ale proszę o waszą opinieScreenshot_20191113_100944_com.android.settings.jpg

 

Screenshot_20191113_100956_com.android.settings.jpg

 

Screenshot_20191113_101002_com.android.settings.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ustawienia

Według mnie, ustawienia Internetu w Twoim telefonie są narzucone z automatu przez Orange. Jeżeli internet w telefonie śmiga przyzwoicie, nic bym nie zmieniał w ustawieniach.

Prędkość pobierania zależy również o odległości od nadajnika, jego obciążenia, systemów jakie obsługuje nadajnik i Twój telefon, no i czy znajdujesz się w pomieszczeniu, budynku czy w bezpośredniej widoczności nadajnika. Jeżeli w godzinach popołudniowo - wieczornych osiągasz np. 10 - 20 Mbps uważam, za wynik wystarczający. W nocy może być znacznie wyższy, bo mniej osób korzysta w danym momencie z internetu. W mojej okolicy udało mi się osiągnąć maksymalnie 80 Mbps, odległość od nadajnika około 200 m w prostej linii.

W przypadku braku dostępu do internetu proponuję zajrzeć na stronę:

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1

Są tu podane informacje o domyślnych ustawieniach internetu na Androida.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ustawienia

Apn na internet, protokół apn na ipv4


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 39
  • 0

Ustawienia

Wiem że dla mojego modelu IPV6 ma być. Mi chodzi o jak najlepszą prędkość ściągania danych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ustawienia

Po ipv6 w Orange osiągniesz ją tylko do speedtestow z natywnym ipv6. Takie ciężko znaleźć. Do samej prędkości nie ma to wpływu o ile korzystasz tylko z ipv6.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ustawienia

Według mnie, ustawienia Internetu w Twoim telefonie są narzucone z automatu przez Orange. Jeżeli internet w telefonie śmiga przyzwoicie, nic bym nie zmieniał w ustawieniach.

Prędkość pobierania zależy również o odległości od nadajnika, jego obciążenia, systemów jakie obsługuje nadajnik i Twój telefon, no i czy znajdujesz się w pomieszczeniu, budynku czy w bezpośredniej widoczności nadajnika. Jeżeli w godzinach popołudniowo - wieczornych osiągasz np. 10 - 20 Mbps uważam, za wynik wystarczający. W nocy może być znacznie wyższy, bo mniej osób korzysta w danym momencie z internetu. W mojej okolicy udało mi się osiągnąć maksymalnie 80 Mbps, odległość od nadajnika około 200 m w prostej linii.

W przypadku braku dostępu do internetu proponuję zajrzeć na stronę:

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1

Są tu podane informacje o domyślnych ustawieniach internetu na Androida.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ustawienia

Wybór ipv4 czy ipv6 nie wpływa na prędkość internetu. O ile korzystamy tylko z danej wersji protokołu. Wyniki speedtestów nie będą wiarygodne bo duża część skryptów analityczno-reklamowych nie ma dobry wersji tylko ipv6.