Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z play do orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z play do orange

Witam serdecznie,

chciałbym się zapytać, czy może ktoś udzielić informacji na którą nie mogłem dostać odpowiedzi na czacie oraz na infolinii orange ? Otóż złożyłem wniosek na stronie Orange o przeniesienie numeru z Play i po 2 dniach bez żadnego powiadomienia , status wniosku(zamówienia) zmienił się na "Zamknięte". A status zlecenia przeniesienia numeru "Zwolnione". Nigdzie na stronie nie znalazłem informacji co oznacza "zwolnione" . Gdy pytałem na czacie to zostałem odesłany kilkukrotnie na infolinię. Tam też żadnej pomocy. O co w tym chodzi ? Po co taka infolinia ? 

 
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z play do orange

To jest pewien status techniczny dla Orange. Oznacza możliwość procesowania innego procesu przenoszenia numeru lub niestandardowych modyfikacji (o którym nie będę pisał na publicznym forum).

A jak skoczyło się przeniesienie numeru? Numer w Orange miałbyś na kartę czy na abonament? był u Ciebie kurier?
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru z play do orange

@neosrts  może od początku ... Jaki rodzaj karty sim w Play masz? Prepaid czy abonament ?

Przenosiłem numer prepaid z Play do Orange też prepaid, proces przebiegł szybko, niekiedy ten proces utknie jak dane są niezgodne, dopytał bym w Play 😉