Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa cykliczna nie odnowiła się

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Dzień dobry,

od września zeszłego roku mam włączoną usługę cykliczną - Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu. Usługa powinna się włączyć jak co miesiąc 5 dnia miesiąca czyli 5 marca. Doładowałem konto już kilka dni wcześniej i na koncie był wystarczający zapas środków. Nie dostałem żadnego smsa, że usługa odnowi się za parę dni i pakiet 5 marca się nie odnowił, nie dostałem bonusu GB. Jaka może być przyczyna?

 

Bez tytułu.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Pakiety nie odnawiają się tego samego dnia miesiąca a co 31 dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Jeżeli w Mój Orange masz Bieżące wykorzystanie, to sprawdź na co środki zostały wykorzystane. Możliwe, że zanim usługa się aktywowała, zostały środki na coś innego spożyte. Gdybyś jej nie posiadał, to skontaktuj się np. przez czat, a zostanie dokładnie sprawdzone. Jest on pod adresem www.orange.pl/kontakt


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Środki z konta nie zostały pobrane za pakiet. Cykliczna usługa jest włączona ale jakby coś się zawiesiło i usługa nie została aktywowana.

 

Bez tytułu.png

 

edit:

Po rozmowie z konsultantem okazało się, że pakiet włączy się 8 marca, pewnie dlatego że luty był krótszy i aktywacja przesunęła się. Ale wciąż jest dziwne, że nie otrzymałem smsów z powiadomieniem o odnowieniu usługi. Poczekam do jutra i dam znać czy pakiet się odnowił.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Pakiety nie odnawiają się tego samego dnia miesiąca a co 31 dni.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Usługa cykliczna nie odnowiła się


@Snuffer napisał:

Poczekam do jutra i dam znać czy pakiet się odnowił.


Fajnie :). Czekamy zatem...
/ach ten luty! Bardzo szczęśliwy kot/


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Usługa cykliczna nie odnowiła się

Faktycznie, dopiero wczoraj dostałem pierwszego i jedynego smsa nt. uprzedzenia o odnowieniu usługi i dzisiaj usługa została odnowiona. 

Dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam