Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Lokalizator - nie narusza ona prywatności?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Usługa Lokalizator - nie narusza ona prywatności?

@Piotrekk85 , jak odpowie i w dodatku czuć, że kręci, to jedynie po prośbie można odpowiedzieć, by dane usunęła z bazy danych. Z mojej praktyki z nimi wygląda to tak, że jedni przytakują, a inni się rozłączają. RODO to "bryka" z ery kamienia łupanego z kołami z drewna😊 Nawet bez sprawdzania PESEL-u, komornik zajął innemu rolnikowi sprzęt. Z czegoś adwokaci muszą żyć i cały ten aparat "sprawiedliwości".


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Usługa Lokalizator - nie narusza ona prywatności?

@Piotrekk85    lista wymienionych przez ciebie  różnych instytucji pokazuje jak dzisiaj podając  dane w celu załatwienia konkretnej swojej sprawy , można nieświadomie  przez niektórych nieuczciwych praktyk , stać się ofiarą. (dopiero komornik uświadomi co się stało) Ja  jeszcze nie spotkałem się  z tym , żeby osoba dzwoniąca do mnie na moją prośbę  , powiedziała  skąd ma mój numer , następuje automatyczne rozłączenie rozmowy . Jakby było wszystko pięknie tak jak piszesz , jakby każdy dzwoniący rozmówca podał  skąd pozyskał numer , osoby do której dzwoni , to  nie byłoby zmiany  nr telefonu , zgłoszeń nękania  do odpowiednich instytucji  , stalkingu . I to wszystko w czasach obowiązywania RODO .