Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

USSD *660*# Problem z połączeniem


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem


@Piotrekk85napisał(-a)
Pracowałem na słuchawce i różne sytuacje. Szanuje, że masz dobre intencje, ale nie każdy je ma. https://www.orange.pl/portal/map/map/check_number tu można sprawdzić czy numer jest w Orange czy w innej sieci. I na tej informacji doradca powinien zakończyć.

To prawda, że każdy ma różne intencje i sam pewnie nie miałbym pewności. Dlatego pisze tutaj i proszę o pomoc ludzi z którymi już współpracujemy tutaj Emotikon: Szczęśliwy 

 

@Piotrekk85, a najbardziej mnie zgrzał konsultant, który nie chciał udzielić mi informacji, ale chciał wcisnąć abonament na 2 lata i pytam, go jak sobie wyobraża, że mam uzywać nieznany numer i wiązać się na 2 lata. Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

USSD *660*# Problem z połączeniem

Tak już jest. Nikt z poziomu sprzedaży czy obsługi w żadnej sieci tego nie sprawdzi. Jeśli ktoś Ci obiecuje, to tylko jakieś bajdy. Może się jedynie sugerować decyzją związaną podziałem zakresu numeracji (kiedy dany operator dostał jaką pulę numerów). Ale też warto sprawdzić czy pula była "czysta". Bo niektóre zakresy numeracji powstają po zwolnieniu ich przez wojsko czy inne "resorty", więc do końca nie wiesz 🙂

Twój przedrostek podany w wątku 57 (bez trójki) był kiedyś używany w okolicach Białej Podlaskiej - przed zmianą na 83. Więc też "czystości" nikt Ci na BOK nie sprawdzi 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem


@Piotrekk85napisał(-a)
Tak już jest. Nikt z poziomu sprzedaży czy obsługi w żadnej sieci tego nie sprawdzi. 

Tutaj nie masz racji. Mam znajomych w sieciach (nie w Orange) Emotikon: Mrugający 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

USSD *660*# Problem z połączeniem

To radzę poużywać trochę numeru od 57 - do mnie na numer z początkiem 572 czasem dzwonią przez pomyłkę do Białej Podlaskiej 😄
Nie wiem czy pod 3 (jak były siedmiocyfrowe numery) była w tym rejonie jakaś centrala, ale już takich starych danych nie zachowałem sobie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

Co do 57, możliwe nie zaprzeczam Emotikon: Szczęśliwy Startuje z numerem, zobaczymy i liczę na pomoc.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

USSD *660*# Problem z połączeniem

Wracam z informacjami. Razem z chłopakami (przede wszystkim dzięki Wiktorowi) dowiedzieliśmy się jak to jest. Doradcy też chcemy żeby jak najszybciej otrzymali o tym informacje.

Na pytanie Klienta Orange (ważne: obecnego Klienta, a nie przyszłego) możemy udzielić informacji, czy dany numer był już wcześniej w użyciu. Doradca będzie wykorzystywał narzędzia które posiada. Jednakże potwierdzi, czy widzi iż taki numer był w użyciu. Przy czym nie da 100% pewności.

 

Od razu też uwaga do osób, które w przyszłości przeczytają ten post: Z racji niektórych wewnętrznych spraw - o których nie mogę tutaj pisać - przekazać o tym informacje Doradcy będą mieli możliwość utrudnioną lub jej brak. Dlatego bym prosił, aby traktować taką informację jako dodatek, a nie obowiązek z naszej strony.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

@Wojciech, na moje szczęście trafiłem na dobrego konsultanta i nie do końca jest tak, ale ok niech będzie . Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

USSD *660*# Problem z połączeniem

Cześć. Dzięki za odpowiedzi tutaj czy na priv.

Wybaczcie co napiszę dalej... ale informowanie na BOK w Orange czy numer był używany przez innego klienta czy nie - jest obarczone wieloma czynnikami. Przykład z mnp czy informowanie przyszłych klientów to mała skala problemów. Informacja przekazywana powinna być wiarygodna. A nie jest.

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

USSD *660*# Problem z połączeniem

Swoją wcześniejszą wypowiedź edytowałem w celu doprecyzowania. Mam nadzieję, że zrozumiale 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

USSD *660*# Problem z połączeniem

@Wojciech, czy Wy robiliście z tego aferę, bo już konsultanci nie udzielają informacji. I co teraz kupiłem kolejne 2 startery.