Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?

Czy aby otrzymać bonus numer trzeba przenieść online czy można zrobić to w salonie ? W regulaminie niestety nie znalazłem odpowiedzi, a w salonie udzielono mi informacji, że bonusy są aktywne tylko jeśli przeniosę numer przez internet.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?

Regulamin nic nie mowi, na telepolis są przykłady osób którzy dostali bonus za przeniesienie w salonie.

Ważne, żeby wyrobić się z czasem - bo przeniesieniem kurierem do 14.11 może być ryzykowne.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?

Czyli tak jak myślałem, spróbuję jeszcze raz. Jeśli złożę wniosek o przeniesienie przed 14.11 to mam rozumieć, że powinienem dostać ten bonus ? Czy trzeba to jeszcze jakoś dodatkowo odebrać ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?

Moja subiektywna interpretacja regulaminu jest taka, że sam wniosek nie wystarczy a trzeba skutecznie przenieść do 14.11. Na telepolis jest odmienna, wystarczy wysłać zaproszenie i znajomy ma miesiąc na skuteczne przeniesienie.

Może ktoś z Orange to potwierdzi. Ew. sam zapytaj się na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Trzeba przenieść nr online, aby otrzymać bonus za zaproszenie znajomego?

Zapytam ale przenieść i tak przeniosę, w końcu zawsze lepsza oferta orange od play'a 🙂