Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon nie działa z kartą orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Telefon nie działa z kartą orange

A przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomaga???
Anonim

Nie dotyczy

Telefon nie działa z kartą orange

@Kaem84 Raczej nie wina jest simlock'a


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Telefon nie działa z kartą orange

Przywracałem ust fabryczne . Nie pomogło. Wgrałem soft od nowa też nie pomogło. Co powoduje że na telefonie nie chce działać sieć na którą wcześniej był simlock? Wydaje mi się że to ma związek z simlockiem...

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Telefon nie działa z kartą orange

U mnie na telefonie też był simlock na Orange:(


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 1

Telefon nie działa z kartą orange

Sorki faktycznie mój to też Samsung S5610


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Telefon nie działa z kartą orange

Już wszystko wiem.
Miałem uszkodzony numer imei przy zdejmowaniu simlocka kodem. Telefon wskazywał że mój imei to same zera kiedy powinny być to cyfry widoczne na pudełku i pod baterią telefonu.
Sprawdź u siebie czy u Ciebie się wyświetla poprawnie nr imei wpisując *#06#
Jeśli widzisz same zera to masz uszkodzony nr imei. Z jakiegoś powodu orange zablokował mi/nam telefony w w swojej sieci z tego powodu.
Pewnie jest sposób jak to naprawić w domowych warunkach ale ja już to zrobiłem w serwisie i kosztowało mnie to niestety 50zł.
Także teraz wiecie w czym problem.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Telefon nie działa z kartą orange

Jeżeli Twoja porada @Kaem84 potwierdzi się w przypadku @JVC i @nawiedsona, proponuję oznaczyć posta jako rozwiązanie... @Wiktor@Artur@Piotrek, co Wy na to? Faktycznie mogło to być powodem. Widocznie Orange poprawiło kontrolę imei poprzez sim, stąd generowanie powyższych problemów. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Telefon nie działa z kartą orange

Witam, u mnie IMEI same zera. Nie zamierzam naprawiać w serwisie gdyż złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do VM, być może już jutro zmiana operatora. Oby inni operatorzy nie zablokowali telefonów z uszkodzonym numerem IMEI bo będzie kiszka:(

Pozdrawiam