Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Taryfa SMART na kartę.
Wykupione pakiety:
120 minut do komórkowych
SMS-y bez limitu
+ ileś tam GB w bonusie za doładowanie.
Potrzebuję jakiś pakiet internetu do wykorzystania w roamingu, bo wiem, że te GB z bonusa są do wykorzystania tylko w kraju - jeśli włączę elastyczny lub 500MB za 5zł, to będąc jeszcze w kraju, jaki net mi będzie schodził w pierwszej kolejności?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Pakiet krajowy jest współdzielony z limitem GB w roamingu. Jeśli wykorzystasz 500MB w kraju to w roamingu nie masz nic tego (nie dostajesz tu i tu, masz łącznie 500MB z czegoś ileś tam w roamingu). Bonus nie działa w roamingu.

Pakiety wykupione działają przed bonusem.

Jeśli chcesz konkretniejszej informacji to napisz dokładniej co masz/chcesz włączyć. Osoby na Nasz Orange nie widzą usług na Twoim numerze.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Nie ma prostych pytań, skoro pytasz i twierdzisz, że znasz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Lubię takie odpowiedzi... Czy uważasz nie znam tej strony? Zadałem proste pytanie i myślę, że ktoś mi odpowie NA ZADANE PYTANIE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Pakiet krajowy jest współdzielony z limitem GB w roamingu. Jeśli wykorzystasz 500MB w kraju to w roamingu nie masz nic tego (nie dostajesz tu i tu, masz łącznie 500MB z czegoś ileś tam w roamingu). Bonus nie działa w roamingu.

Pakiety wykupione działają przed bonusem.

Jeśli chcesz konkretniejszej informacji to napisz dokładniej co masz/chcesz włączyć. Osoby na Nasz Orange nie widzą usług na Twoim numerze.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

@piotrKawiory Czy informacje zawarte wyżej okazy się wystarczające? Jeśli tak zaznacz proszę jako rozwiązanie najbardziej pomocna odpowiedź. Mrugający mężczyzna


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Taryfa SMART na kartę i pakiet neta w roamingu

Ile kosztuje 1GB w roamingu w UE na dzień dzisiejszy w taryfie Orange Smart na kartę  ?

Co to znaczy limit GB w roamingu i ile GB limitu jest w tym roamingu w taryfie Orange Smart na kartę ?

 

Opisane info na Orange: https://www.orange.pl/omnibook/roaming-w-unii-europejskiej#

są nie jasne. Z jednej strony limit w roamingu to 2gb potem 1,61 GB.