Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

Witam, czy wie ktoś dlaczego telefon sam wysłał SMS na numer 8028 (ten akurat bezpłatny) oraz płatny na 732 119 999?

Ja ich w ogóle nie mam w wiadomościach na telefonie, jakby były jakieś tajemnicze... 

A wysłać ich nie mogłam, bo byłam w tym czasie odebrać dziecko z przedszkola... Dostępu do telefonu również nikt inny nie ma.

 

Ktoś coś wie na ten temat

 

Dodam, że jak sprawdzam wykaz połączeń na aplikacji to widzę, że w innych miesiącach też tak było tylko numer się różnił... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 faktycznie dziwne. Jestes pewna ze nikt z bliskich  nie wyslal smsa z Twojego telefonu? Wszelkie watpliwosci najlepiej wyjasnisz z konsultantem BOK. Tel. 510100100 lub na czacie w godzinach pracy BOK.

 

Kontakt z orange

https://www.orange.pl/view/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

To skad wiesz ze sa wyslane skoro nie masz ich w telefonie? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@byczyn_86napisał(-a)

To skad wiesz ze sa wyslane skoro nie masz ich w telefonie? 

Bo w aplikacji jest wyszczególnione, że wysłane i pobrano za niego pieniądze 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 faktycznie dziwne. Jestes pewna ze nikt z bliskich  nie wyslal smsa z Twojego telefonu? Wszelkie watpliwosci najlepiej wyjasnisz z konsultantem BOK. Tel. 510100100 lub na czacie w godzinach pracy BOK.

 

Kontakt z orange

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 Wygląda to dziwnie. A jaki to telefon?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18466
  • 52823
  • 713

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 SMS wysłany na numer 8028 wysyła automatycznie smartfon po włożeniu karty SIM w celu konfiguracji. Ten SMS jest bezpłatny. Przy każdym przełożeniu karty do innego smartfona zostanie taki SMS wysłany.

Screenshot_2020-01-29-01-57-22.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o numer: 732 119 999, to numer jest nieistniejący, z zasobu sieci Play. Tu już jest dziwna sprawa. Czy kiedyś na smartfonie nie było wysyłanego SMS-a pod ten numer? Mogło być tak, że wysyłanie nie powiodło się wcześniej, a jak została włożona karta SIM, to została zrealizowana zaległość w postaci wysłania SMS-a na numer: 732 119 999.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Miśka931 SMS wysłany na numer 8028 wysyła automatycznie smartfon po włożeniu karty SIM w celu konfiguracji. Ten SMS jest bezpłatny. Przy każdym przełożeniu karty do innego smartfona zostanie taki SMS wysłany.

Screenshot_2020-01-29-01-57-22.jpg

Natomiast jeżeli chodzi o numer: 732 119 999, to numer jest nieistniejący, z zasobu sieci Play. Tu już jest dziwna sprawa. Czy kiedyś na smartfonie nie było wysyłanego SMS-a pod ten numer? Mogło być tak, że wysyłanie nie powiodło się wcześniej, a jak została włożona karta SIM, to została zrealizowana zaległość w postaci wysłania SMS-a na numer: 732 119 999.

 


Nie wysyłam nigdy SMS do osób spoza listy kontaktów jaką mam na telefonie. Na poprzednim telefonie też w wiadomościach nie miałam żadnych, że wysłałam, a jak przejrzałam na aplikacji to wyszło, że 20.12. oraz 07.11. też są wysłane płatne SMS'y, ale na inne numery z tej samej sieci (sieć P4)

 

@spironapisał(-a)

@Miśka931 Wygląda to dziwnie. A jaki to telefon?


Huawei Y7 2019

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

A wkładałaś tylko do Huaweia? Może to być SMS Aktywacyjny wysyłany przez chmurę Huawei

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

Obstawiam Android na telefonie, takie sms automatycznie są wysyłane (732 119 999) , zaraz po pierwszej konfiguracji w niektórych markach fonów, nie wszystkich  jednak, Motorola i Xiaomi takich sms nie wysyła, jedynie te do konfiguracji fona.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@Anonimnapisał(-a)

A wkładałaś tylko do Huaweia? Może to być SMS Aktywacyjny wysyłany przez chmurę Huawei


Tak tylko do tego. A jak wyjaśnić te z poprzednich miesięcy, gdzie karta nie była wykładana z telefonu ani nic nie było zmieniane...