Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 dla mnie wygląda, że jest problem z telefonem. Proponuję przywrócić do ustawień fabrycznych i sprawdzić ponownie, jak się zachowuje po włożeniu karty SIM.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@Anonimnapisał(-a)

@Miśka931  nie masz jakiś darmowych aplikacji, sporo śmieci w sklepie Google Play, simke masz z Play to i te dziwne sms słane są do Play, zarządza tymi Android i aplikacje, jak masz jakieś aplikacje nafaszerowane reklamami to odinstaluj, ba odinstaluj wszystkie zbędne, tylko te naprawdę potrzebne zostaw, wszelkie darmowe gierki i inne śmieci wywal.


Aplikacje mam tylko te co używam, te z telefonu co były zainstalowane pousuwałam.

Kartę SIM mam z ORANGE, a nie z Play... 

Gier żadnych na telefonie nie mam.

 


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Miśka931 dla mnie wygląda, że jest problem z telefonem. Proponuję przywrócić do ustawień fabrycznych i sprawdzić ponownie, jak się zachowuje po włożeniu karty SIM.


Telefon mam nowy od wczoraj, więc tego darmowego rozumiem, a resztę najwyżej spróbuję wyjaśnić na infolinii


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

Te smsy to najprawdopodobniej weryfikacja usług Google:

https://niebezpiecznik.pl/post/twoj-telefon-sam-wyslal-sms-na-numer-732232988/

 

Potwierdzisz to kontaktując się z ich supportem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@Katani1napisał(-a)

Te smsy to najprawdopodobniej weryfikacja usług Google:

https://niebezpiecznik.pl/post/twoj-telefon-sam-wyslal-sms-na-numer-732232988/

 

Potwierdzisz to kontaktując się z ich supportem.


No to jest tylko wyjaśnienie na jeden z trzech numerów za które pobrało pieniądze; tylko nie wiem w jakim celu ta weryfikacja, skoro nic nie było usuwane ani zmieniane w Google.

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931  nie logowałeś się poprzez przeglądarkę na konto Google, wprowadzanie zmian na koncie Google też czasem generuje potwierdzenia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

Często  zmieniasz telefony, to Google weryfikuje Twoje ustawienia. Jest to pewnie zapisane w regulaminie korzystania z usługi, który zaakceptowałaś. Jak pisałem wcześniej skontaktuj się ze wsparciem Google, pewnie pozostałe numery też do nich należą.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@Anonimnapisał(-a)

@Miśka931  nie logowałeś się poprzez przeglądarkę na konto Google, wprowadzanie zmian na koncie Google też czasem generuje potwierdzenia.


Loguje się tylko na telefonie i na komputerze w domu, żadnych zmian od początku jak mam konto Google nie wprowadzałam.

 


@Katani1napisał(-a)

Często  zmieniasz telefony, to Google weryfikuje Twoje ustawienia. Jest to pewnie zapisane w regulaminie korzystania z usługi, który zaakceptowałaś. Jak pisałem wcześniej skontaktuj się ze wsparciem Google, pewnie pozostałe numery też do nich należą.


Nie zmieniam często, bo tak jak pisałam przedtem miałam inny telefon owszem, ale on jest od samego początku czyli przeszło 3 lata; karta nie była wyjmowana ani wkładana do innego telefonu więc nie rozumiem jakim cudem jest to możliwe.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931 ale pewnie zakładane było konto na Google podczas uruchamiania telefonu i wybrany sposób weryfikacji przez SMS. Info podane przez @Katani1 wiele by wyjaśniało.

Anonim

Nie dotyczy

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie

@Miśka931  numer przenoszony z Play do Orange masz, pewnie dlatego na jego numery sms szły, tak jak pisane, potwierdzenie usług i konta Google, ba jak do jednego konta podpinasz inny telefon, to weryfikacja jest, zresztą to w profilu konta Google widać jest, kwestia wyklikania na telefonie czy komputerze.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Tajemnicze SMS'y, których nie mam w telefonie


@Anonimnapisał(-a)

@Miśka931  numer przenoszony z Play do Orange masz, pewnie dlatego na jego numery sms szły, tak jak pisane, potwierdzenie usług i konta Google, ba jak do jednego konta podpinasz inny telefon, to weryfikacja jest, zresztą to w profilu konta Google widać jest, kwestia wyklikania na telefonie czy komputerze.


Otóż nie, bo numer poprzednio był w Heyah od samego początku, aż do zeszłego roku.