Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdzenie stanu internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Sprawdzenie stanu internetu

Dzień dobry, 

Korzystam z Orange (YES) na Kartę. Chciałabym sprawdzić ilość danych, które mam do wykorzystania. W aplikacji Moj Orange nie jestem w stanie znaleźć takiej zakładki.

Po doladowaniu Dostałam sms z ilością danych z pakietu internetowego do wykorzystania, ale nie mam wiedzy jak mogę na bieżąco to weryfikować. Nie jestem zainteresowana opcja płatna.

 

 

Proszę o wskazówki jak mogę sprawdzić stan mojego pakietu danych.

 

Pozdrawiam 

Patrycja 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Sprawdzenie stanu internetu

Cześć, oto sposoby by sprawdzić ile zostało ci internetu (Bonusy lub zapłacone z konta głównego).

 

1. Spróbuj użyć tego kodu:
*101*01# i zadzwoń  (bonus po doładowaniu w Orange Free na kartę)

 

2. Wyślij SMS o treści:

 

3. W każdej chwili można sprawdzić stan pakietów w Mój Orange po zalogowaniu na https://www.orange.pl/zaloguj.phtml oraz w aplikacji Mój Orange.

 

Mam nadzieje że pomogłem, jeśli tak to możesz zaznaczyć ten wpis jako rozwiązanie (Kiedyś może się przydać innym osobom)

 

Pozdrawiam 

Piotr 😃

 

________________
* Wpis edytowałem 07.11.2023 i uaktualniłem ze względu na poczytność rozwiązania - Wiktor

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sprawdzenie stanu internetu

Spróbuj sprawdzić w przeglądarkowej wersji mój Orange. Aplikacja pokazuje dane z opóźnieniem. Ważne by korzystać z Nowego Mój Orange.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 1

Sprawdzenie stanu internetu

Cześć, oto sposoby by sprawdzić ile zostało ci internetu (Bonusy lub zapłacone z konta głównego).

 

1. Spróbuj użyć tego kodu:
*101*01# i zadzwoń  (bonus po doładowaniu w Orange Free na kartę)

 

2. Wyślij SMS o treści:

 

3. W każdej chwili można sprawdzić stan pakietów w Mój Orange po zalogowaniu na https://www.orange.pl/zaloguj.phtml oraz w aplikacji Mój Orange.

 

Mam nadzieje że pomogłem, jeśli tak to możesz zaznaczyć ten wpis jako rozwiązanie (Kiedyś może się przydać innym osobom)

 

Pozdrawiam 

Piotr 😃

 

________________
* Wpis edytowałem 07.11.2023 i uaktualniłem ze względu na poczytność rozwiązania - Wiktor


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Sprawdzenie stanu internetu

@patifi, udało się sprawę rozwiązać? W aplikacji pojawił Ci się pakiet? Jeżeli któraś z powyższych odpowiedzi pomogła, to śmiało oznacz jako rozwiązanie.