Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Tak jest, chyba że wykupisz sobie złoty numer 🙂 Numer pozostaje w przypadku wymiany np uszkodzonej karty SIM...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Jest bo chyba było tak że po włożeniu sim mogłeś sobie wybrać nr. Czy się mylę?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Nie wiem jak wygląda to teraz, ale fakt, kiedyś była taka możliwość. Wybranie numeru z puli, w trakcie uruchamiania karty sim...

 

@edit: nadal to istnieje....szczegóły tutaj


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Oto chodzi ze ja nie chcę zmieniać nr tylko sim na nano. Żebym nr nie stracić

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Jakikolwiek serwis GSM "dotnie" kartę, a jeżeli koniecznie chcesz oryginał, trzeba podejść do salonu na wymianę...wiem że były jakieś sposoby na samodzielną wymianę numeru, ale w tym temacie myślę ze bardziej orientuje się @Piotrekk85...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Uporządkujmy dyskusję.

Jeśli chcesz wymienić dotychczasową kartę sim na nano z zachowaniem numeru, masz opcje:

1) idziesz do salonu Orange, płacisz 25 zł i masz nową kartę, natomiast w przypadku ofert na Abonament zakupionych lub przedłużonych po 22.06.2020 koszt wymiany w salonie to 40 zł https://www.orange.pl/omnibook/karta-sim#dla-klienta#brak#ile-kosztuje-wymiana-karty-sim

2) korzystasz z opcji samodzielnej wymiany sim, opis dokładny jest w pierwszym wpisie https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/3250

numer ze startera (jeśli jest) idzie w kosmos, na zakupionej karcie sim na starterze (nawet jeśli ma jakiś numer) będzie dodany Twój stary numer, zapoznaj się z pierwszym wpisem w tym temacie

3) (nierekomendowana opcja) przycinasz kartę sim sam lub idziesz do serwisu komórkowego (GSM to już przeżytek).

 

Uwaga: w każdej opcji warto sobie skopiować kontakty i wiadomości (z sim, o ile masz), bo w większości urządzeń będą nie do odczytania.

 

____________
* Uaktualniono o bieżące cenniki – moderator Kinga


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Czytałem i trochę już kminie o co chodzi . Sim bez rejestracji trzeba kupić.? Czy jak bd rejestracjia to nic się nie stanie .

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Jeśli karta sim jest zarejestrowana, to nie użyjesz jej do samodzielnej wymiany.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Ale moja karta czy ta nowa co kupię.? Jak bym miał czas bym poszedł do Orange a niestety nie mam kiedy dużo pracy .

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samodzielna wymiana karty SIM przy użyciu startera prepaid

Karta którą kupisz, nie może przejść procesu rejestracji. Nawet nie może być włożona do telefonu. Do zmiany numeru musi pozostać nieaktywna...Poza tym @Ziaro90, wszystko masz dokładnie opisane na samym początku tego wątku...dokładnie co i jak zrobić 😉