Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2133
  • 7884
  • 32

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

ale w czym problem. Rozłączyło? Zadzwoń ponownie. Raz na dwie godziny to znikoma udręka.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


@ketrasaArturnapisał(-a)

Jak są ofert na nielimitowane połączenia głosowe, to musiało się pojawić ograniczenie czasowe, aby użytkownik za dużo nie nadzwonił.


Jeśli miałoby być tak jak piszesz,  to oczekiwałbym jednoznacznego zapisu w ogólnym regulaminie. A tak na marginesie zastanawiam się po co wracamy do tematu z przed prawie pół roku,  skoro autorka nic nie dodała poza wcześniejszymi postami. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1549
  • 6696
  • 46

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Na pewno ma coś takiego Play w prepaid że rozłącza po 2h. Być może w połączeniach interconnect ze względu na stawki MTR (na których Play kiedyś zarabiał więcej od pozostałych na każdej minucie na początku swojego istnienia) ma całkiem spory sens. Połączenia wewnątrz sieci już nie musiałyby być rozłączane jeśli są zasoby. Pamiętam oferty 2 minuty odebrane spoza sieci dostajesz minutę wewnątrz sieci - wtedy wiem że było to nadużywane i nawet były oferty że ktoś wykona połączenie na portalach aukcyjnych. 

W Orange nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. 

Być może mogłoby być rozłączane połączenie jeżeli przez dłużej niż jakiś czas jest cisza (brak głosu w połączeniu). Ale zapewne prościej jest po prostu po 2h rozłączyć. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


@pirenejnapisał(-a)

ale w czym problem. Rozłączyło? Zadzwoń ponownie. Raz na dwie godziny to znikoma udręka.

 


Potwierdzam. Problem znikomy. 😏 Ważne, że można w końcu korzystać z nielimitowanych. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22842
  • 190

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Zaraz, zaraz: po co odkopujemy ten temat? OP wyraźnie przestała się angażować kiedy została obsztorcowana za używanie numeru na kartę do działań biznesowych. Natomiast było to już tak dawno temu, że nie wiadomo czy w ogóle jeszcze problem występuje. Chcemy to drążyć z czystej ciekawości? To może na początek: czy kogoś dziś rozłączyło po dwóch godzinach rozmowy z oferty na kartę? Mnie się to osobiście nigdy nie zdarzyło, ale chyba też tak długie rozmowy przez telefon zdarzają mi się raz na kilka lat (więc mogłem nie zwrócić uwagi, nawet jeśli się wydarzyło). Tu trzeba by systematycznych eksperymentów żeby zweryfikować czy faktycznie to zjawisko w ogóle występuje. Tylko po co? Komuś to jeszcze (poza OP) przeszkadza?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1549
  • 6696
  • 46

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Najdłuższa telefoniczna rozmowa świata to 20 godzin 11 minut i 51 sekund. Taki rekord świata ustanowiła w sobotę 12 maja br. 25-letnia Barbara Czapska z Warszawy. Zdobyła ona tytuł „Największej telefonicznej gaduły świata” oraz nagrodę główną w wysokości 30 000 złotych.

Źródło 

(rozłączyłoby 10 razy 😝

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2133
  • 7884
  • 32

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


@j131napisał(-a)

Zaraz, zaraz: po co odkopujemy ten temat?


bo na Pogaduchach posucha


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Ogólnie za długa rozmowę OP już nie blokuje. Bardziej mnie zastanawia czy np ok 3-4 godzinne rozmowy na 2-3 numery i kilka dni pod rząd operator blokuje numer? 😏 Czysta ciekawość. Nie miałem okazji tyle gadać jeszcze, ale może ktoś testował (tzn rozmawiał). 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22842
  • 190

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@Ron 

Wiele lat temu miałem sytuację gdy po pojedynczej całonocnej rozmowie numer został zablokowany za naruszenie regulaminu. Trzeba było sprawę odkręcać osobiście w salonie. Ale to już było naprawdę bardzo dawno, co najmniej siedem lat temu. Wspominam o tym tylko dlatego, że to było naprawdę długie połączenie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@j131 , oferta na kartę? 😏