Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 411
  • 1059
  • 7

Rozłączanie połączeń

W Play 2 godziny( Play-Play), aczkolwiek dzwoniłem z Orange do Play, licznik pokazał ponad 2 godziny 2 minuty i nie rozłączyło, ale akurat dłużej nie potrzebowałem rozmawiać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Rozłączanie połączeń

Fragment z regulaminu świadczenia usług w ofercie na kartę:

§18 Ograniczenie, rozwiązanie i wygaśnięcie Umowy

1. Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia świadczenia usług telekomunikacyjnych lub rozwiązania Umowy w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym, bez odszkodowania oraz wcześniejszego uprzedzenia w razie: 

(...)

1.4 innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy, w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego (tj. ruchu niesłużącego wymianie informacji; ruchu którego wyłącznym celem jest uzyskiwanie pewnej puli połączeń telekomunikacyjnych); używania karty SIM w celu prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na masowym wykonywaniu połączeń telefonicznych, tzw. rozwiązań „call center”; używania karty SIM w systemach i urządzeniach służących do zautomatyzowanego przesyłania danych pomiarowych lub zdalnego sterowania, w tym w systemach monitoringu osób, budynków, pojazdów (tzw. rozwiązania telemetryczne) lub do generowania ruchu maszynowego (ruchu typu „maszyna do maszyny” lub „maszyna do Abonenta”); używania karty SIM do masowej dystrybucji SMS i/lub MMS, niebędącej standardową wymianą komunikatów np. rozsyłanie informacji handlowej; rozsyłania wiadomości SMS/MMS typu SPAM z numeru Abonenta; wykonywania połączeń, które są w dalszej kolejności przekierowywane za pomocą dowolnej technologii, a w szczególności w technologii PSTN oraz transmisji danych VoIP (Voice over Internet Protocol); bądź w innych przypadkach udostępnienia usług Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora; 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń

@ketrasaArtur , nie ma w tym przypadku mowy o naruszeniu w/w regulaminu. 

Rozmowa 2h to nie masowe wykonywanie połączeń typu call center. 

 

Jak już wyżej pisałem regulamin miałby zastosowanie gdyby ktoś wykonywał takie połączenia 24h lub przez cały dzień na kilkadziesiąt numerów. 

 

Jak dzwonisz cały dzień po rodzinie i długo gadasz w celach prywatnych, to co każdy ma mieć blokady😏🤦

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Rozłączanie połączeń

@Ron zależy jak często @ilonek wykonuje takie połączenia na dobę/miesiąc.

Ja ze swojego numeru wykonuje miesięcznie 7 godzin połączeń, przy czym najdłuższe połączenie trwało niecała godzinę, dużo jest połączeń kilkuminutowych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń

@ketrasaArtur , ale temat tego nie dotyczy, bo blokada nie jest z powodu naruszenia regulaminu 😉 tylko czysto techniczna przed zabezpieczeniem sieci jakby ktoś zapomniał się rozłączyć. 

 

Już napisałem co man do powiedzenia w/w nie odbiegając od tematu. 

 

Zdarza mi się czasami długo rozmawiać przez cały dzień jak mam wolny czas i dla mnie to przyjemność, że mogę z kolegą sobie spokojnie pogadać czasami ok 1h 😎😋

 

Uważam, że rozłączanie techniczne po ok 2h jest dobrym rozwiązaniem. Mojej babci zdarzało się nie rozłączać połączeń. 🤭 Lepiej tak niż późniejsze blokady, reklamacje itd 😉🧡🟧


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Rozłączanie połączeń

Zaczerpniete z regulaminu pewnego operatora

20220716_225710.png

20220716_225847.png

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

@ketrasaArtur  ja rozmawiam czasem długo, bywa że słuchawka BT się wyłączy, ale to sporadycznie się dzieje, podziwiam tych co cały dzień na słuchawce wiszą 😎

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3238
  • 7580
  • 140

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Wracam do tematu 😁 Rozmawiał ktoś 2h i rozłączyło? 🙂 Ciekawy temat, bo wracając do wpisu @ketrasaArtur nawet ostatnie reklamy Orange na kartę odnoszą się do niekończących rozmów. 😁📶 

https://www.youtube.com/watch?v=bSm-7CvZNVo 

 

Źródło: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/ulka-i-michal-na-planie/

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

2 godziny rozmowy ho ho szczerze duzo rozmawiam przez telefon ale jeszcze nie przetestowałem takiej opcji 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Rozłączanie połączeń dokładnie po upływie dwóch godzin

Jak są ofert na nielimitowane połączenia głosowe, to musiało się pojawić ograniczenie czasowe, aby użytkownik za dużo nie nadzwonił.