Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie internetu w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Od pół roku mam problem z internetem z transmisji danych w telefonie. Podczas użytkowania rozłącza mi się internet po czym z powrotem się łączy z siecią. Myślałam, że to wina telefonu więc kupiłam nowy, problem pozostał. Wymieniłam kartę SIM i problem nadal jest, telefon był konfigurowany, wszystkie ustawienia są okej. Nowy telefon był na reklamacji ale nie stwierdzili usterki. W salonie Orange nic nie mogą na to poradzić, na infolinii też nic nie mogą zrobić. Był zgłaszany kilkakrotnie problem i nic. Nie mam już siły na ten internet. Czy ktoś wie co jest tego powodem lub wie jak pomóc?

 

 

______________

Dodanie zdjęcia z załącznika - Rafał


Screenshot_2022-05-14-20-56-33-371_com.facebook.katana.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  podaj adres nadajnika BTS.  Zobaczymy czy nie ma opisanych jakichś z nim problemów. Musisz zgłaszać na usterkę BTS-A 

Skoro nie karta i smartfon..

A jaki masz zasieg? Jak daleko od nadajnika jesteś? To sprawdzisz w aplikacji NetMonster 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110 

Rozumiem że nie masz siły, ale o co pytasz?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Mój błąd, nie zadałam najważniejszego pytania 😅 Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje lub wie jak pomóc.

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  jeśli problem tylko w domu, to usterka lub modernizacja stacji bazowej LTE, siła sygnału jaka jest, jak ci zrywa połączenie LTE, ustaw tylko 3G i sprawdź czy będzie lepiej, na konkretną odpowiedź, za mało danych, zgadywać nie będę 😎


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Chodzi mi o internet w telefonie z sieci komórkowej. Problem jest w każdym miejscu jakim jestem, w całej Polsce. Na czacie ktoś powiedział, że może być to wina wi-fi ale ja używam tylko transmisji. Mam LTE cały zasięg a nagle mam brak połączenia i znów mam LTE. Nie bardzo wiem jak to się wszystko fachowo nazywa. Internetu mam ponad 1000 GB.

 

Sytuacja z przed chwili.

 

Screenshot_2022-06-15-20-35-22-121_com.android.chrome.jpg

 

Screenshot_2022-06-15-20-35-27-887_com.android.chrome.jpg

 

 

 

______________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

Jaki telefon masz?

Dane Mobilne, tam w profilu, ustaw wszędzie ipv4, internetipv6 jak masz, to internet bez dopisku ipv6, zapisać profil i restart telefonu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Poco X3 Pro. Spróbuję ustawić 

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  wetknij kartę SIM do 2 gniazda 😎

Sprawdził bym na karcie prepaid Play czy Plus, czy to samo się dzieje.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Mam tak, jak miałam ipv6 jak mi ustawili w salonie to jak się rozłączyło to nie chciało załapać poniżej. 

Mam kartę SIM w karta SIM2 i tak właśnie myślę, że może to być powodem? Ale w poprzednim telefonie miałam to samo więc miałam, że po prostu już telefon świruje ze starości ale niestety nie.
Była włożona karta z innego telefonu i było wszystko okej

Screenshot_2022-06-15-20-45-57-950_com.android.settings.jpg

 

_______________

Scalenie wpisów i dodanie grafiki - Rafał


Screenshot_2022-06-15-20-45-57-950_com.android.settings.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

Xiaomi to telefony dla bardziej zaawansowanych użytkowników i cierpliwych, być może jakiś problem z SIM Orange masz, kolejna aktualizacja może to naprawić, choć obstawiam że coś z telefonem nie tak, lub SIM karta feler na, do salonu i pokazać jak działają Dane Mobilne, niech wymieniają, reset do fabrycznych zrobić, może się sam naprawi, miałem 3 telefony Xiaomi i zniechęciło mnie to ciągle grzebanie w telefonie i czekanie na poprawki, przesiadłem się na Motorolę i luz.

Tak poza tym, nie widzę na zrzutach volte, chyba nie włączone, włącz w telefonie, jak się nie pokaże na pasku, to zgłosić na czat, by ci na tej karcie SIM je aktywowali 😎