Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłączanie internetu w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14038
  • 57752
  • 697

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  podaj adres nadajnika BTS.  Zobaczymy czy nie ma opisanych jakichś z nim problemów. Musisz zgłaszać na usterkę BTS-A 

Skoro nie karta i smartfon..

A jaki masz zasieg? Jak daleko od nadajnika jesteś? To sprawdzisz w aplikacji NetMonster 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Wcześniej miałam Xiaomi Mi9 i też tak się działo dlatego kupiłam nowy. Mój partner ma ten sam model i jest zadowolony 😁 karta SIM wymieniona na nową i problem pozostał. Włożyłam kartę w drugie gniazdo i póki co problemu nie widzę ale nie ma "chwalić dnia przed zachodem słońca" 😅

Screenshot_2022-06-15-21-37-49-948_com.android.phone.jpg

 

 

W Orange sprawdzili wszystko i stwierdzili, że nie ma żadnych problemów z sygnałem i zasięgiem. Mieszkam w Poznaniu i gdziekolwiek jestem, problem jest ten sam.

 

 

Mam coś takiego 😁

 

Screenshot_2022-06-15-21-44-59-458_cz.mroczis.netmonster.jpg

 

 

 

______________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Screenshot_2022-06-15-21-37-49-948_com.android.phone.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  nie mam zamiaru cię zrażać do Xiaomi, ale nie jedna akcja cię jeszcze czeka, ja po jednej aktualizacji na Redmi 8, przez 3 miesiące miałem nieczynny aparat, aplikacja zgłaszała błąd i się zamykała, kolejna aktualizacja to naprawiła, teraz działa ok, ale już aktualizacji nie dostaje, dobre i to, bo telefon fajny.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14038
  • 57752
  • 697

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  mieszkasz przy samym nadajniku. To nie problem z zasięgiem, tylko z samym obciążonym BTS lub ( jak zauważyłaś ) że  slotem w telefonie 

Polecam testy ma onnym aparacie i niestety serwis, czy chociażby upgrade i reset do fabryki po wcześniejszym zapisaniu danych. Na czystym systemie zweryfikuj i dopiero dogrywaj backup SMS, fotek i kontaktów 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Dzięki za wyjaśnienie. Jestem zielona w tym temacie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Rozłączanie internetu w telefonie

Z tego co widać, agregacja pasm działa, dziwne że zrywało net, może slot SIM źle łączył i dlatego zmiana na 2 pomogła, pewnie problem ustąpi, będziemy dobrej myśli 😃


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Właśnie ustawienia fabryczne były robione. Telefon po miesiącu użytkownika był w serwisie a tam nie stwierdzili usterek. Przez ten internet bateria nie wytrzymuje jednego dnia, wcześniej działał nawet 2 z tym samym użytkowaniem. Zrobiłam to samo na innym telefonie: 

 


16553230051965294702112516775618.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14038
  • 57752
  • 697

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  co do pomiaru to nie ma się czego czepić. Czy na drugim taż zrywa?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 47
  • 0

Rozłączanie internetu w telefonie

Pokaż szczegóły
Nie, nic się nie dzieje. I karta z tamtego telefonu była w moim i działało wszystko okej. Dodałam, że to ten sam telefon tylko starsza wersja. Ustawienia mam takie same jak w tamtym.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14038
  • 57752
  • 697

Rozłączanie internetu w telefonie

@Pwalkowiak3110  czyli to tylko  ten aparat z tą kartą głupieje? Tak konkretnie to z tym..

Cuda, cuda...

Ja bym kupił starter, sprawdzol jak działa o wymienił numer że starej karty na nowy starter. Wiem, koszt, ale jeśli pozbędziesz, się problemu...

Grunt to testy na starterze- muszą wypaść bezbłędnie