Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

A co się dzieje z pismami, jak ktoś tak to zleci? nie są już realizowane?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

To szkoda, można to uprościć. Dzieki za aktualizację. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

@Piotrekk85, według inforamcji z bazy wiedzy - weryfikowanych jeszcze na wszelki wypadek, u pracowników działu abonamentowego, są zamykane negatywnie - z odpowiedzią, iż konieczna jest wizyta w salonie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

@Jarek, może konsultant w salonie ma za zadnie proponować aneksy, aby utrzymać klienta post-paid. Z drugiej strony mogło dochodzic do nadużyć i błędów. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

Witam mam problem kilkanaście dni temu przeszedłem z abonamentu na kartę taryfa Orange YES. Wszystko działało normalnie doładowaniem konto wysyłałem SMS dzwoniłem. Aż do dziś wyjechałem do Niemiec i pisze że karta nieaktywna o co chodzi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

Podczas migracji prawdopodobnie wyłączył się roaming. Sprawdź na Mój Orange lub skontaktuj się z BOK.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

Jest to kłamstwo i nieprawda, nawet w rozmowie z konsultantem orange potwierdziłem iż jest taka możliwość pisemnie.

Konieczność stawienia się w salonie Orange byłaby nadmiernym utrudnieniem i w kontekście działań sieci Orange w ogóle, dla której klient wydaje się być niepotrzebną naroślą na walucie, nie widzę w takim podejściu nic zaskakującego, niestety.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

najlepiej przenieść numer do oferty na kartę u innego operatora, można to zrobić przez internet nawet 6 miesięcy wcześniej...orange zawsze utrudnia i komplikuje zycie


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Rezygnacja z abonamentu i przejście na kartę

Ja również chcę przejść z abo na kartę. Dowiadywałam się jak to zrobić i rzeczywiście można tylko w salonie 30 dni przed końcem umowy.